Suse len par info please

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.02.2006 | 15:43
david   Návštevník
Poprosim Vas o pomoc, chcel by som skusit openSuse10, ale mam par otazok. 1. staci mi 256 ram ydielana grafikov (16mb na grafiku)? 2. asi kolko gb zabera na diskku? 3. preferujem KDE v akej je verzii defaultne? 4. pri praci nejake problemy ste nasli? ps : chcem to dat na notebook acer, uz mam dost mandrivy aj kubuntu. beriem to vazne nie ako zopar nemenovanych diskutujucich. poprosim vas o seriozne odpovede, Dakujem david
    • Re: Suse len par info please 20.02.2006 | 22:26
      Dumaru   Návštevník
      1. Pouzivam na mojom booku SuSE 10 Eval, mam 256 MB RAMku, 32 MB zdielanu grafiku, V prvom rade citit niekedy nedostatok pamate, musim urcite pridat dalsiu 256ku. Myslim ze grafika nema na beznu pracu velky vplyv. 2. Po vybere mojich balikov zabera instalacia 2,25 GB. 3. KDE 3.4.2 4. Problemy su vsade, ale SuSE je podla mojich skusenosti o mnoho stabilnejsie ako napr. Mandriva.
      • Re: Re: Suse len par info please 21.02.2006 | 12:38
        petulik   Návštevník
        Na mojom booku (asus) som vyskusal kopu distibucii, nakoniec som sa vratil k suse. Ma tiez niektore muchy, ktore mi vadia. Ale vzdy ich bolo menej ako v inych distribuciach. Takze ja osobne ti odporucam opensuse 10.0.
    • Re: Suse len par info please 21.02.2006 | 15:43
      david   Návštevník
      vdaka pani do konca tyzdna ju rozbeham podom sa s vami podelim o dalsiu skusenost