Instalácia KDE do Ubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.05.2006 | 13:39
Stako   Návštevník
Môžte mi niekto poradiť nejaký link kde by som našiel typy na inštaláciu KDE prostredia do Ubuntu. (oplatí sa to) (alebo radšej stiahnuť kubuntu a pokuj svetý) dakujem za odpovede a pripmienky
    • Re: Instalácia KDE do Ubuntu 24.02.2006 | 00:50
      domi66   Návštevník
      kludne si daj KDE do UBUNTU, pouzi synaptic a nainstaluj si potrebne baliky kde* (kdebase, kdelibs,...)
    • Re: Instalácia KDE do Ubuntu 24.02.2006 | 00:52
      domi66   Návštevník
      kludne si daj KDE do UBUNTU, pouzi synaptic a nainstaluj si potrebne baliky kde* (kdebase, kdelibs,...)
    • Re: Instalácia KDE do Ubuntu 24.02.2006 | 08:45
      chatpall   Návštevník
      pouyi synaptic package manager... pridaj V KDE environment kde-core + doinstaluje ti vsetko samo.. a potom odinstaluj Gnome.. zasa cez SPM .... cisto teoreticky.... alebo apt-get install kde-core asi si stiahni radsej Kubuntu
      • Re: Re: Instalácia KDE do Ubuntu 24.02.2006 | 17:29
        re   Návštevník
        staci doinstalovat kubuntu-desktop a stiahne sa KDE
        • Re: Re: Re: Instalácia KDE do Ubuntu 24.02.2006 | 22:25
          Stako   Návštevník
          Vdaka za radi. Skusil som to frčí to (neni o čom). LINUX connecting people.......
        • Re: Re: Re: Instalácia KDE do Ubuntu 13.05.2006 | 12:30
          Nexus   Návštevník
          Skusal som to instalovat, no nejak sa mi to nedari. Najprv som v SPM nic nevydel, co sa KDE tyka. Skusil som si najst iny navod a tam sa mi podarilo iba dosiahnut, ze tam nejake tie balicky pre KDE mam, ale stale sa mi to nedari instalovat to. Dostavam chybove hlasenie ohladom navaznosti a stupnosti potrebnych balickov. Co s tym? Mozno je to len niekde nejaka moja blbost, ale nie som na takej vedomostnej urovni, aby som si to uvedomil. Vopred dakujem za odpovede.
          • Re: Re: Re: Re: Instalácia KDE do Ubuntu 13.05.2006 | 13:04
            ---   Návštevník
            dal si pred tym v synaptic-u RELOAD aby sa natiahol zoznam dostupnych balikov? Ak to nepomoze tak najdi v menu (SPM) volbu Settings-->Repositories a tam si pridaj vsetky zdroje. A potom Reload ,a malo by to najst kubuntu-desktop atd...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Instalácia KDE do Ubuntu 13.05.2006 | 13:39
              Avatar macbeth Ubuntu 5.10  Používateľ
              WWW.KUBUNTU.SK je tam presny navod, ako sa to ro bit a este je tam ja link na dalsie stranky, myslim ze je to v DOKUMETACII, alebo vo FAQ na tej stranke