Hry pre linux na jednom dvd alebo cd

Sekcia: Ostatné 11.11.2006 | 13:08
Avatar Linux Mint 18  Návštevník
Príjemný deň prajem, niekedy v minulosti ste okrem distribucií mávali tiež medium s roznym programom a hrami. Keďže nie každý má vysokorýchlostný internet alebo trpezlivosť pre 800 Mb, by som navrhol, či by ste nemohli ako nejakú zbierku hier hier urobiť. Sám by som to tiež urobil, keeďže veľké množstvo hier mám pre linux, ktoré sú buď demá súčasných komerčných hier, alebo zaujimavé nove a velké free hry. Veď kto by si nechcel vyskušať hry bez stiahnutia ako : racer, doom3 demo, unreal tournament 2004 demo, rôzne spuštače k win verziam pre unreal tournament, quake 3 arena, ... napr. moja najoblubenejšia hra je robinhood, aj ked ju mámlen ako demo, ale velmi sa mi páči, keďže ide šlapajách známej hry komandos. Taktiež milovnici stratégií by si mohli jednoducho nainštalovať bez nutnosti vlastniť internet hru : glest, ktorá je už aj v slovenčine. Zaujimavou hrou je napr. Machineball, alebo mortal szombat, kde sa priatelia či surodenci na jednom počitači môžu trošku spoločne pohrať. Myslým, že v každom dospelom človeku sa skrýva malé dieťa, tak prečo sa nehrať na počítači, veď bez hier by z tejto súasti našich domov, by znikol len blbý prostriedok pre každodennú prácu :(
    • Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo cd 02.04.2006 | 15:13
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      To nie je zly napad, ale neviem ako je to s licenciami. Ak by to islo urcite DVD pripravime.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo cd 02.04.2006 | 18:58
        WlaSaTy   Návštevník
        dobry napad, musim pochvalit. ale ako to bude s automatickou detekciou 3d kariet? bez toho by to islo mierne povedane ....
        • Re: Re: Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo cd 02.04.2006 | 20:09
          Avatar Linux Mint 18  Návštevník
          • Príspevok bol vymazaný.
          • Re: Re: Re: Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo 02.04.2006 | 21:55
            Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
            Ja som za to aby tam neboly balicky pre konkretne distribucie ale zdrojove kody (tam kde by sa daly). Plus dorobit slovenske navody na instalacie.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hry pre linux na jednom dvd al 02.04.2006 | 22:01
              WlaSaTy   Návštevník
              toto tu uz raz bolo.portal http://games.linux.sk bol vydany knizne aj s CD. tak by ma zaijimalo preco sa tieto dva portaly navzajom nelinkuju. mozno sa pohadali ;-)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hry pre linux na jednom dv 02.04.2006 | 22:30
                Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                Pre toto: The server at games.linux.sk is taking too long to respond. Naco link na nefunkcny server?
                Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hry pre linux na jedno 02.04.2006 | 22:32
                  Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
                  Hm ked na to tak pozeram, tak linux.sk je zase dole...
                  Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Hry pre linux na j 02.04.2006 | 22:56
                    WlaSaTy   Návštevník
                    mne to islo v pohode, asi preto.
            • Hry pre linux na jednom dvd alebo 02.04.2006 | 22:12
              Avatar Linux Mint 18  Návštevník
              • Príspevok bol vymazaný.
              • Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo 10.04.2006 | 14:36
                Avatar Linux Mint 18  Návštevník
                • Príspevok bol vymazaný.
    • Re: Hry pre linux na jednom dvd alebo cd 11.11.2006 | 12:46
      Erik   Návštevník
      ja sa chcem opitat ze si ma nekto quake 3 arena pod pilux a ze ked tak za kolko by to predal a este na to ze mam quake3 arena pod win a ked nahodim do linuxu baseq3 celi tak co mam spravit aby som vedel hrat quake 3 arena po nete ja vobec neviem ze co a ako mi to nechce ist vobec to neviem spustit neviem cez co a ako sa to spusta je to namna zlozite lebo pod linuxom neviem vpodstate nic robit je to moc tazke prosim poradte mi niekto co a ako prosiiiim........ email velke m..... ostatne male:).... metalista66@azet.sk