Packman a...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.04.2006 | 21:55
MaN   Návštevník
1. existuju aj nejake ine zdroje instalacnych balikov okrem Packmana? Pls, napiste nejaku adresu ak viete 2. doteraz som nepochopil naco su dobre zavislosti pri instalovani. To nemoze instalacka progamu obsahovat vsetko co potrebuje na svoj chod?
    • Re: Packman a... 19.04.2006 | 23:03
      laco   Návštevník
      1./ skus sa pozriet sem, je tu kopa aktualizovanych veci http://linux01.gwdg.de/~pbleser/index.php 2./ nie nemoze, linux stoji za hovno, ale ked nevies co s volnym casom je to bozi dar na nezaplatenie a ten pocit vynimocnosti ze ho mas je tiez uspokojivy :) ak ked ti nikdy plne nenahradi okna...
      • Re: Re: Packman a... 19.04.2006 | 23:18
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        ad otazka 1) google is your friend ad odpoved 2) - do not feed the troll
        Debian. apt-get into it…
    • Re: Packman a... 20.04.2006 | 12:50
      Avatar Ladislav Michnovic SuSE  Používateľ
      Ad 1) Tiez by ma zaujimalo. Ad 2) Pretoze program je linkovany dynamicky. Keby si mal kazdy program linkovany staticky, tak by to bolo mrhanie miestom na disku.
      Only man who sells empty boxes is the undertaker.
      • Re: Re: Packman a... 20.04.2006 | 15:17
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        nielen miestom na disku, ale aj v pamati
        Debian. apt-get into it…
    • Re: Packman a... 20.04.2006 | 21:55
      kozzi   Návštevník
      1. ano spousty bud zezdroju ci tarball z aur.archlinux.org ci z rpm balicku(nedoporucuji) zatim se mi nestalo ze by arch neco nemel ma vsechny balicky a ty co nema se daji instalovat pomoci ABS pokud nevis co to je tak se stim nauc pracovat a az se to naucis tak ti nic nebude chybet mimochodem arch je nejlepsi zjistil jsem ze pri kompilaci noveho jadra mi automaticky vytvori modul pro nvdia karty proste nadhera Arch FOREVER