KDE z RAM PC do RAM VGA

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.05.2006 | 15:47
Ali   Návštevník
Skusal som najst cez google nejaky navod ako nahrat KDE 3.x do RAM grafiky (128MB) aby zbytocne nezavadzala v RAM pc (256+128) ale nic sa mi nepodarilo najst. P.S. Moja angl. je na 1* Neviete niekto poradit. Diki.
    • Re: KDE z RAM PC do RAM VGA 01.05.2006 | 10:16
      Avatar ventYl 2 x Slackware  Používateľ
      mne ani nie je celkom jasne o co sa snazis. RAM grafickej karty je na grafickej karte a ako taka sa nenachadza v adresovatelnom priestore procesora tak, aby sa z nej dal spustat strojovy kod. Okrem ineho je fyzicky umiestnena na inej zbernici, ako onboard RAM, takze to ani nehrozi.
      • Re: Re: KDE z RAM PC do RAM VGA 01.05.2006 | 11:46
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        ram z Grafickej sa da zapojit ako normalna RAM :). Skusane, pouzival som 32Mb z mojej 64mb grafickej ako normalna RAM. Na nete treba pohladat, ale urcite sa nesmie pouzit cela RAM grafickej.
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: KDE z RAM PC do RAM VGA 01.05.2006 | 13:23
          Palo   Návštevník
          Inak pamätám sa že niektoré základné dosky mali integrovanú grafickú kartu a tie využívali určený priestor RAM PC. Možno by to fakt mohlo šlapať i naopak.
      • Re: Re: KDE z RAM PC do RAM VGA 01.05.2006 | 15:47
        Ali   Návštevník
        Nechcem do VGA RAM pchat strojovy kod, ale vsetky graficke efekty, obrazky, ikonky, ... proste vsetko co sa sklada z pixelov. Ked mas na www stranke nejaky JPg tak nech nezavadza v PC RAM ale ho presunut do VGA RAM.