LiTrix

Sekcia: Aplikácie & Desktop 08.05.2006 | 20:19
sebo   Návštevník
Dobry den chcem sa spytat na Litrix 6.4 ze vraj je to Gennto 2006 ale naistalovalo sa za 30 minut cez instalator takze to gento asi nebude Nema stym niekto skusenost Dik
    • Re: LiTrix 06.05.2006 | 23:01
      WlaSaTy   Návštevník
      gentoo pouziva aj predkompilovane baliky takze instalacia sa moze zmestit do 30 min. inac viac info sa dozvies na ich domovskej stranke. predpokladam ze tvoja znalost brazilskej portugalciny je perfektna nakolko si si vybral prave tuto derivaciu ...
      • Re: Re: LiTrix 06.05.2006 | 23:40
        sebo   Návštevník
        No na LiTrix aspon funguje ako tak instalator a ma 2.6.16 jadro takze teraz pisem cez vigor318 . Bohuzial na original gentoo2006 mi nepresla instalacia ..Ale ak poradis "gentoo" ktory ma fungujuci instalator "kludne nech sa instaluje pol dna" budem rad Ahoj
        • Re: Re: Re: LiTrix 07.05.2006 | 17:44
          WlaSaTy   Návštevník
          kazda verzia gentoo ma instalator, inac by dana (meta)distribucia ani nevznikla. ale ak ta zaujima funkcny automaticky a blbuvzdorny instalator, tak ten ako pises, uz mas. inac, ty si mal asi najvecsi problem s tym vigorom. ale to mozes obist dost elegantne. nainstalujes si gentoo v chroote bez bootovania z instalacneho CD. ovsem, ak to bude pre teba este aktualne :)
          • Re: Re: Re: Re: LiTrix 07.05.2006 | 21:47
            sebo   Návštevník
            ahoj no ja vobec nemam problem z vigorom318 a rozchodim ho na hocicom teraz pisem z STXLinux 1.0.1 Ale ak dam instalator podla teba "blbovzdorny" do gentoo a ten je tak dobry "2 veci " nie na instalovanie .. o niecom sveci . A prave na tomto "gente" to ako tak fungovalo preto je to podla mna vhodnejsie distro ako samotne VELKE gentoo "ten instalator nefungoval na gentoo velkemu poctu ludi nie jen mne "
            • Re: Re: Re: Re: Re: LiTrix 08.05.2006 | 20:19
              WlaSaTy   Návštevník
              ja som ten "blbuvzdorny" instalator nepotreboval. zastavam nazor ze instalacia cez emerge je prehladnejsia. inac to ze ten instalator nefungoval vela ludom je sice blbe, ale bez zverejnenia a nahlasenia chyby sa problem neda zreplikovat. a bez toho sa neda ani odstranit.