ake mate skusenosti s kaffe?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.05.2006 | 22:07
Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
Ahoj. Podarilo sa niekomu rozchodit kaffe? Pripadne ako to ide, ake su vase skusenosti? dvh
    • Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 19:36
      WlaSaTy   Návštevník
      :Podarilo sa niekomu rozchodit kaffe? ano, mam na to optimalizovany hardware, jedna sa o kavovar. o ktore z tohoto sa jedna?: http://freshmeat.net/projects/kaffeine/ http://freshmeat.net/projects/kaffe/ nieco ine bez toho asi fakt nikto neporadi.
      • Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 21:07
        XY   Návštevník
        asi myslis toto: This is "Kaffe", a complete virtual machine and class library set which allows the execution of Java code. It comes with a virtual machine and a set of class libraries including beans, and an AWT graphics system. www.kaffe.org
        • Re: Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 21:13
          XY   Návštevník
          Pozri spravy v pravom stlpci: Sun plánuje uvoľniť Javu pod open-source. Pripravil totiž novú licenciu Operating System Distributor's License, ktorá umožňuje vývojárom zaradiť Javu do linuxových distribúcií.
      • Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 22:45
        Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
        V podstate sa snazim rozbehat javu v linuxe. Zatial sa nedari (stiahol som nejake kaffe ale po 2 hodinach rozbalovania zipu (1.4 GHz pentium, 256 MB Ram) s asi pol milionom suborov som to musel stopnut). Ale ked niekomu ide java akakolvek ina tak sem s tym.
        • Re: Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 22:49
          Avatar boro Ubuntu  Používateľ
        • Re: Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 22:53
          User   Návštevník
          Neviem ak myslis aj JRE tak mi to ide bez problemov. Mam SUSE 10.0 a stiahol som si uz hotove .rpm. Daju sa pren stiahnut aj SDK baliky pre vyvojarov. Pouzivam soft, ktory bezi pod Javou: ArgoUML a Slovnik PEKI. That's it.
    • Re: ake mate skusenosti s kaffe? 17.05.2006 | 22:49
      sann   Návštevník
      moje skusenosti su super pijem ho každe rano:) sorry ale naedalo my.
      • Re: Re: ake mate skusenosti s kaffe? 21.05.2006 | 22:07
        gramatika   Návštevník
        Kolko vas tam bolo ked vam to nedalo? "nedalo mi?"