postreh zo suse 10.1

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.06.2006 | 14:27
Stano   Návštevník
stiahol som si ten projektik open suse... dobra vec... dokonca ma hned aj operu (8.52) :D mam taku otazocku... je normalne, ak sa to instalovalo 2 hodiny a 20 minut? dakujem
    • Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 13:26
      xy   Návštevník
      podla toho, kolko si toho instaloval a ci si to instaloval z CD alebo DVD... Moje skusenost - instalacia z DVD je ovela rychlejsie.
      • Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 14:23
        Stano   Návštevník
        vsetko okrem laptopu, instalacia z DVD
        • Re: Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 14:31
          <<<>>>   Návštevník
          dal si full instalaciu? aku rychlu mas citacku dvd-rom? mohol by si spomenut aj aky HW mas inak ten cas si stopoval alebo yast ti to na zaciatku instalacie zobrazil?
          • Re: Re: Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 15:01
            puňťa   Návštevník
            40 minut instalace a dalších 20 padlo na XGL. A tři dny mi trvalo než jsem přišel na to, že to jak se ukážou na ploše zmenšená všechna okna způsobuje když vjedu myší vpravo nahoru do rohu, BTW moc se mi to líbí :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 15:15
              Stano   Návštevník
              hardver bezny... athlon 2600+, 1024 ram atd... problem je v tom, ze suse 10.0 sa mi instzalovalo 50 minut a toto ovela dlhsie... ale je to dobra vec to musim uznat :D nevie niekto poradit, ako pridat do panelu tlacitko na zobrazenie plochy? na mandrive a spol je to samozrejmost... dakujem
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 15:33
                xy   Návštevník
                right click -> add special buttons -> desktop alebo tak nejak by to malo ist
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh zo suse 10.1 20.05.2006 | 15:39
                  Stano   Návštevník
                  uz to mam moc dik... a dalo sa tam pekne pridat viac dobrych veci - vsetkym odporucam :)
                  • postreh zo suse 10.1 06.06.2006 | 01:57
                    a_tommi   Návštevník
                    mne to tiez instalovalo velmi dlho..... a este "mala" OT- nevedel som kam to mam zaradit ani ako pomenovat:-) som este zaciatocnik... pri snahe nainstalovat ati grafiku sa mi nejako podarilo spravit neviem co...:-) ked som bol v textovom rezime- init 2 tak sa mi neda vratit naspet do KDE ani po restarte... prosim podajte slamku topiacemu sa :-)
                    • Re: postreh zo suse 10.1 06.06.2006 | 03:10
                      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
                      Nuz popozeraj forum poriadne-ohladom ATi grafik sa tu popisalii cele eseje, vydalo by to na samostatnu knihu. Ked si spravil 'neviem co', tak ti asi tazko niekto poradi ze ako to napravit. Radsej povedz kde je problem, co napise po spusteni prikaz startx ?
                      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
                      • Re: Re: postreh zo suse 10.1 06.06.2006 | 14:27
                        <<<>>>   Návštevník
                        naspet z init 2 sa dostanes prikazom init 5 ale ked si rozbehas Xgl v KDE tak potom tam nemas pridany efekt vody co je absoltny machersky efekt urobili ste xgl v KDE? ak ano poviem vam nejake typi ako si to vylepsit