chybajuce ikony v evolution e-mail klientovi

Sekcia: Aplikácie & Desktop 26.05.2006 | 10:24
Avatar shaggy Fedora 5  Používateľ
Zdravim, nainstaloval som si Fedoru 5 s KDE desktopom, no a zistil som ze v evolution e-mail klientovi mi nezobrazuje ziadnu ikonu. Je mozne ze mi tam chyba nejaky balik ale neviem ktory. Mohli by ste mi prosim vas niekto poradit co s tym? vdaka
    • Re: chybajuce ikony v evolution e-mail klientovi 26.05.2006 | 10:24
      Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
      Ikony Evolution jsou zavisle na zvolenem tematu ikon (pro Gnome), ale temata je vetsinou neobsahuji, tj. pouziji se vychozi (z vychoziho tema). Tezko rict, jak to ma fedora nastaveno. V gnome jsou dva zachytne body, pokud se nepletu, vychozi tema a ... ehm... inherit (nevim, jak to prelozit, je to odkaz na tema, ktere doplni neexistujici ikony). Inherit je vec samotneho zvoleneho tematu ikon. Zkus nainstalovat nejaky balicek s ikonami pro Gnome (neco jako gnome-icon-theme). Jinak pak zkus pouzit Tango-Materia tema (http://art.gnome.org/themes/icon/1261), to obsahuje (nektere) ikony pro evolution. Budes se ale muset poprat s nastavenim ikon pro Gnome, k cemuz asi nebudes mit vhodny nastroj (nainstaluj gnome-theme-manager nebo se poper s rucni konfiguraci :) a nebo pomoci gconf-editoru). Pokud ani pak nebudes mit v Evolution zadne ikony, tak je neco spatne jinde.
      -- Buduj vláčky, posílíš mír!