Aka tlačiareň pre Mandrivu 2006 v sieti?

Sekcia: Hardware a Drivery 28.05.2006 | 18:32
Diabloo   Návštevník
Nazdárek, potreboval by som poradiť akú tlačiareň mám kúpiť do firemnej siete. Najlepšie laserová aj farebná, a podľa možností aby sa na nej dalo aj kopírovať. Musí sa dať zapojiť do siete aby mohlo tlačiť viac počítačov cez túto tlačiareň. Počítače fičia na MDK 2005 a Mandrive 2006 tak aby na tu tlačiareň boli aj ovládače. Vopred ďakujem za reakcie.
    • Re: Aka tlačiareň pre Mandrivu 2006 v sieti? 27.05.2006 | 22:21
      WlaSaTy   Návštevník
      :Musí sa dať zapojiť do siete najlepsie ak bude mat sietovu pripojku (pouzitelne je to aj s krabickou - print servrom) :Počítače fičia na (linuxe) podla moznosti by mala zvladat postscript alebo pcl. tym sa clovek vyhne problemom s gdi tlaciarnami, niektore su stale nepodporene. :podľa možností aby sa na nej dalo aj kopírovať sietova kopirka, hm to uz ide s cenou dost vysoko :) s jednou takou robim, ma okolo 100Kg.
      • Re: Re: Aka tlačiareň pre Mandrivu 2006 v sieti? 28.05.2006 | 18:32
        <<<>>>   Návštevník
        odporucam lexmark pre tie je ovladac dokonca grficky aj pre windows aj unix aj os/2 aj pre windows pre kazdy typ moje skusenosti ja mam doma jednu lexmarku C510 ale nie je sietova0 ale ma laser a farebny co sa tyka podpory od firmi vzdy robi ovladac aj pre linux ale pred kupov ho radsej skus naistalovat ten ovladac a ked nepojde tak sa opytaj na forume lebo ja som jednu uz rozbehal a ked pojde ten ovladac mozes si byt isty ze pojde aj tlaciaren