Amarok + Shoutcast

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.06.2006 | 00:19
xmms   Návštevník
V poslednej dobe rozmyslam o prechode na Amarok, len ma zaujima jedna vec, a to, ze ci ma Amarok taku funkciu ktora umoznuje nacitat z www.shoutcast.com zoznam internetovych radii, aby som ich nemusel po jednom pridavat :-). Momentalne to riesim kombinaciou XMMS a Streamtuner, kde v Streamtunery sa nacita zoznam radii, ja si vyberem, 2 x kliknem a spusti sa mi XMMS :-). Pokial je taka moznost, tak by som poprosil aj navodik bod po bode :-) . Dakujem
    • Re: Amarok Shoutcast 28.05.2006 | 19:48
      Kizman   Návštevník
      akurat som si cital nieco na ich stranke, je to ale novy amarok 1.4 myslim....tak poskusaj, treba ale upgradovat
      • Re: Re: Amarok Shoutcast 28.05.2006 | 19:57
        xmms   Návštevník
        nevycital som nic z ich webu, nove features su popisane velmi stroho.
        • Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 28.05.2006 | 23:32
          xmms   Návštevník
          uz som aj nainstaloval Amarok 1.4 a skusal pridat zoznam stanic z Shoutcast, ale zatial to nevyzera tak zeby to podporovalo.
          • Re: Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 31.05.2006 | 18:48
            Avatar chembro   Používateľ
            :( to mi tu nikto neviem helfnut.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 31.05.2006 | 20:38
              WlaSaTy   Návštevník
              shoutcast.com vznikol ako vedlajsi produkt prehravaca WINamp, samozrejme ze sa jedna o centralne spravovany dynamicky playlist vo formate HTML. Neviem ci hladas nahradu za program winamp (ktory by mal fungovat pod wine, uz je to vela rokov co som ho neskusal) aj s pluginom co dokaze zobrazovat orezane html z shoutcast alebo sa ti jednoducho nechce mat otvoreny html prehliadac a priradit asociaciu .pls pre otvorenie v amarok. alebo len jednoducho hladas plugin ktory dokaze pracovat aj s strankami internetoveho servra shoutcast. skus nam to objasnit, krystalove gule ostali v skrini a nikomu sa ich nechce vytahovat.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 31.05.2006 | 22:00
                Avatar chembro   Používateľ
                skor by to bol ten plugin co dokaze pracovat aj so strankami internetoveho servera shoutcast. Ide mi o to aby som spustil Amarok, a v sekcii Internet streams (nejak tak sa to tusim vola), aby sa mi nacital komplet zoznam a mohol si vybrat ktore chcem pocuvat. Podobne ako vo Winampe kde je media library tak je to aj v programe streamtuner s tym rozdielom ze streamtuner neobsahuje prehravac ale ma len funkciu naciatania zoznamu stanic a po kliknuti na danu stanicu dvojklikom sa spusti napr. prehravac XMMS. Dufam, ze som sa vyjadril jasne :-)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 31.05.2006 | 23:47
                  WlaSaTy   Návštevník
                  ak som to pochopil spravne, tak ti staci v programe streamtuner prekonfigurovat prehravac na MamroK. ak by si chcel plugin priamo do AmaroKu, tak ho mozes naprogramovat. To je hybna sila OPEN SOURCE.
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok Shoutcast 01.06.2006 | 00:12
                    Avatar chembro   Používateľ
                    hmm , streamtuner praveze nechcem pouzivat . chcem aby bol Amarok 2 v 1 a programovat neviem. Zostava mi len apelovat na tych co to vedia.
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Amarok Shout 01.06.2006 | 00:19
                      WlaSaTy   Návštevník
                      ako rocnikova praca by to mohlo byt vyborny namet. a propagovalo by to len to najlepsie. keby to clovek zabalil na liveCD (napriklad s vyuzitim live na prehravanie multimedii geekbox) tak by to bolo za 100 bodov :-)