problem s gstreamer v kubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.06.2006 | 10:52
skywaker   Návštevník
mam taky mensi problem s gstremerom v kubuntu 5.10 ..... preto pouzivam xine ale chcel by som vyriesit aj tento problem ... nainstaloval som si gstreamer-mad a tu je moj problem viac napovie vypis: gstmad.c(1206): gst_mad_check_caps_reset: /internal_thread/decoder/mad1: Failed to negotiate 44100 Hz, 2 channels
    • Re: problem s gstreamer v kubuntu 31.05.2006 | 22:56
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      nejake vysvetlenie preco vobec do kubuntu miesas gstreamer? lebo ak sa nemyslim tam sa pouziva artsd alebo xine. Ak to potrebuje daky program, urcite sa najde nahrada cez artsd alebo xine (a k tomu ma xine este aj viac pluginov). Skus popisat trochu lepsie co robis, potom snad budem moct pomoct.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: problem s gstreamer v kubuntu 31.05.2006 | 23:17
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        preco by ho tam nemohol miesat? gstreamer ni ej len nejaky prehravac alebo co... "...to complex audio (mixing) and video (non-linear editing) processing." mozno potrebuje processing streamov a pod.
        Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: problem s gstreamer v kubuntu 31.05.2006 | 23:57
          WlaSaTy   Návštevník
          alebo nakonfigurovat zvukovy system alsa aby vedela pracovat s 44100 Hz, 2 channels .
          • Re: Re: Re: Re: problem s gstreamer v kubuntu 01.06.2006 | 10:52
            skywaker   Návštevník
            ciao. uz pouzivam xine tak ako v amArok-u tak aj v kaffeine ovsem mam este jeden maly problemik: v /etc/apt/sources.list som odkomentoval vsetky zdroje ktore tam boli ale nepridal som ani jeden, to znamena ze po update som skusil nainstalovat mplayer ale ten tam nie je ... ovsem mplayer-plugin-firefox tam je takze ako to spravit. please poradte. lukas.