Otazka

Sekcia: Programovanie 01.06.2006 | 20:48
Joga   Návštevník
Dobry den, mam otazku: Stiahol som si PC-BSD 1.0, chcel by som si to nainstalovat na jednu particiu disku, da sa to? Lebo pri instalaci mi to chce sformatovat cely disk a potom si ho chce nejoko divne rozdelit ad0s1,ad0s2,ad0s3. A este jedna otazka da sa pomocou Internetu aktualizovat na 1.1, lebo som teraz pozeral, ze je vo vasom obchode. Dakujem za odpoved
    • Re: Otazka 01.06.2006 | 14:10
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      To uz ste vsetci totalne vymlety alebo co? To je taky problem dat otazke normalny vystizny nazov? Cigaretu do ust, zaviazat oci a postavit k stene. Do jedneho! dvh p.s.: Ja byt zpravcom tohto fora tak taketo prispevky bez milosti mazem, ale niesom takze nic z toho...
      • Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 16:13
        Tomáš Hanzel   Návštevník
        Si sa trochu zbláznil? Alebo moc? Máš problém s chápaním? Ako neviem kto nepochopí túto otázku, musíš takto reagovať? Bohovska vizitka.....skvelé.... Ja by som osobne zmazal tie tvoje príspevky....čo si? Boh? Či BOH? hmm....skvelé prezentovanie sama seba.
        • Re: Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 16:48
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          Obaja by ste sa mohli ukludnit. Aj vy ste zacinali a nikto z neba uceni nepadol (co sa tyka predmetu). Takze namiesto toho, aby ste sa tu vy dvaja hadali, by ste mu mohli pomoct. On asi pochopi, ked mu to niekto SLUSNE napise a nabuduce da vystiznejsi predmet. Tomas Hanzel: sa hned nerozculuj, ked sa niekto proste zle vyspal :).
          dvh: ak by si si to tak velmi chcel vyskusat v novom fore Ti dam tu moznost, s tym, ze nebudes mazat taketo prispevky, ale zmenis im predmet. Suhlas? poviem Ti, ze to nie je ziadna sranda, najme pokial sa tu takto hadate... (a vobec to nema ziaden vyznam a nikomu nepomozete (ani sebe...)).
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 18:25
            Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
            Ok! S tym ze by mohlo po zmene otazky na zaciatok doplnit: Predmet otazky bol zmeneny z "Otazka" na "Ako na particie v BSD?" uzivatelom "dvh" ... a nasleduje povodna otazka... dvh
        • Re: Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 16:52
          Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
          Nemam problem s otazkou! Mam problem s nadpisom otazky! "otazka" - to sa pyta na vyvoj obchodu v indocine po 2. svetovej alebo ako sa nieco nastavy v linuxe alebo kde zbalid super kocku? Preco nemoze nazvat svoju otazku takto: "Ako na particie v PC-BSD 1.0 ?" dvh
          • Re: Re: Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 16:53
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            pretoze je novacik a on neviem, ze to tak ma spravit... Nikto uceni z neba nespadol...
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 16:54
          WlaSaTy   Návštevník
          hydroxid borny. mimochodom, ja som v prispevku nevidel ziadnu otazku. to je taky problem pouzivat otaznik?
    • Re: Otazka 01.06.2006 | 16:52
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Pozri si rozdelenie diskov, dufam, ze som tym zodpovedal otazku. Na aktualizaciu pouzi aktualizacne CD z 1.0 na 1.1.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 17:26
        Tomáš Hanzel   Návštevník
        Ok mažte to....len som mu chcel zdôrazniť nech si nevšíma blbosti, ale píše odpoveď ak ju vie.
    • Re: Otazka 01.06.2006 | 17:58
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      pc-bsd vychadza z freebsd. doporucujem prejs si tento handbook ku frebsd. tam je vsetko vysvetlene, aj organizacia disku vo freebsd.
      • Re: Re: Otazka 01.06.2006 | 20:48
        Joga   Návštevník
        Tymto sa ospravedlnujem za to, ze som to pomenoval ako som to pomenoval. A dakujem vsetkym za odpovede. Lamerom som sa narodil a lamerom aj zomriem :)