v akom programe na DVD foto prezentaciu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 04.06.2006 | 06:36
lola   Návštevník
potrebujem spravit na DVD prezentaciu fotografii co by sa dalo pouzit v linuxe a co vo win?
    • Re: v akom programe na DVD foto prezentaciu 02.06.2006 | 20:33
      WlaSaTy   Návštevník
      zavisi od toho co si clovek pod tym predstavi. najjednoduchsi sposob je jednoducho vypalit dane fotky vo formate .jpeg na DVDcko. vecsina prehravacov v dnesnej dobe bez problemov prehra fotky na CD/DVD. dalsi sposob je skonvertovat to na nizsie rozlisenie a vytvorit nieco podobne ako galeriu fotiek ktora je znama z bonusov na DVD. k tomu je treba dane fotky skonvertovat povecsinou na mpeg2 filmik ... a potom to klasicky vypalit. podla moznosti ako DVD aj s menu ...
    • Re: v akom programe na DVD foto prezentaciu 02.06.2006 | 20:43
      <<<>>>   Návštevník
      ale co s nimi zamyslas prehravat ch na dvdrecodere alebo zalohovat ich alebo vypalit dvd a urobit prezentciu niekde inde na inom compe alebo co?
      • Re: Re: v akom programe na DVD foto prezentaciu 02.06.2006 | 22:18
        lola   Návštevník
        potrebujem daco taketo qdvdauthor to je to pre mna super ale nejde mi to nainstalovat takze smola
        • Re: Re: Re: v akom programe na DVD foto prezentaci 02.06.2006 | 22:25
          <<<>>>   Návštevník
          mozes konkretizovat lepsie cize detali neviem co to je
          • Re: Re: Re: Re: v akom programe na DVD foto prezen 02.06.2006 | 23:39
            lola   Návštevník
            instalujem,ale nejde mi to
            • Re: Re: Re: Re: Re: v akom programe na DVD foto pr 03.06.2006 | 15:44
              WlaSaTy   Návštevník
              a co znamena nejde mi to? linux je znamy tym, ze na roziel od alternativnych operacnych systemov opise chybovy stav. kdezto napriklad produkt z redmondu tieto informacie zataji a produkt od IBM zahlasi iba cislo chyby. mne napriklad nejde nastartovat skodovka na dvore. nemam dvor, nemam k dispozicii skodovku, nemam benzin v skodovke, bateria je vybita, mam klucce od susedovej pivnice a nie skodovky. popripade hocico ine. co mi poradis?
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: v akom programe na DVD fot 03.06.2006 | 16:44
                Avatar Oliver Kišš Ubuntu, Slax  Používateľ
                jazdi radsej na bicykli
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: v akom programe na DVD 03.06.2006 | 17:26
                  WlaSaTy   Návštevník
                  to by sme asi lolovi radit nemali.
            • Re: Re: Re: Re: Re: v akom programe na DVD foto pr 04.06.2006 | 06:36
              Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
              uz som videl podobny problem niekde a chyba spocivala v tom, ze typek to mal pokazene
              cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom