inzercia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 06.06.2006 | 23:03
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
mam taky napad - co tak urobit novy okruh otazok s nazvom inzercia? kde by kazdy mohol poskytovat napalenie nejakeho linuxu/bsd... napriklad ja ponuknem za 100 SK tieto distra: Xubuntu 6.06 Suse 10.1 (DVD) Slackware 10.1 (2xCD) kontakt: icq 258126362 Liptovsky Mikulas a okolie
    • Re: inzercia 04.06.2006 | 13:49
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      mam taky pocit, ze ta frisko zmazu ;))
      Debian. apt-get into it…
      • Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 13:52
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        no jasne to suhlasim ale tak je to len napad - hodit nieco ako inzercia ako odkaz do kapitolky obchod - s nazvom "napalenie CD/DVD vo vasom meste" :D :D :D
        • Re: inzercia 04.06.2006 | 14:16
          Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
          Tarez neviem, či to chceš súkromne (to tu dlho nebude), lebo mňa napadlo, robiť to ako výpomoc pre linuxos. Tým štýlom, že tu by si to objednal a mohol by si to potom vyzdvihnúť u niekoho bližšie. (Ja nemám dvakrát v láske SK poštu ). V prípade problémov (myslým si, že ani nie sú) by sa to dalo tiež jednoduchšie vyriešiť. (Však sme ľudia, musíme si pomáhať. A vypáliť nejaké to CD/DVD raz čas by som zvládol, však som rád, že tu máme linuxos.sk, lebo bez neho no neviem či by som prežil. Bola by to aspoň nejaká help)
          Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk
          • Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 14:35
            Avatar boro Ubuntu  Používateľ
            Ja by to bral;) A este podrubrika hardware;) k tomu
            • Re: Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 14:58
              Stano   Návštevník
              praca Linuxos je spolahliva to suhlasim, a tiez suhlasim s tym, ze vela ludi ma rado postu... preto ma to vlastne napadlo - v kazdom meste by mohol byt niekto co by ponukal nejake tie CD/DVD - s tym, ze odkaz zo stranky linuos dostanu len ty, co sa nejaku s vedenim Linuxos dohodnu... inaksie ta ponuka - to ponukam naozaj :)
    • Re: inzercia 04.06.2006 | 14:52
      :-)   Návštevník
      dobry napad - hlavne ak niekto hlada nejaku distribuciu, ktora nie je v ponuke v obchode na linuxos.sk
      • Re: inzercia 04.06.2006 | 15:07
        Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
        Ja myslím čisto len ta, aby sa išlo mimo pošty. Pretože si objednať 1CD a zaplatiť skoro raz toľko ako poštovné?
        Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk
        • Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 16:27
          iiii   Návštevník
          By ma zaujimalo ako ludia vyuzivaju obchod na tejto stranke , ci je vobec zaujem o takyto predaj ,hlavne ked ma dnes skoro kazdy rychle pripojenie ,a ked nema tak cez znamych to nejako vyriesi a nic si tu neobjedna. Skor by mohla vzniknut samostatne polozka vo forume -- FAQ , uz sa tu o tom hovorilo ale akosi sa nic nedeje. Otazok ako rozbehat multimedia pod xy distribuciou a pod. je tu kazdy den niekolko a ono by to chcelo len dat odkazy na riesenia problemov na jednu stranku. Viem ze toto je mimo povodnej otazky:-(
          • Re: Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 17:56
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            ak by sa riesilo nejake FAQ, tak by som okamzite nasypal mnozstvo otazok a odpovedi a nie som sam - a kedze drviva vecsina vie robit s ms windows, tak by som urobil FAQ prave pre windowsakov
          • Re: Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 17:58
            -   Návštevník
            neviem kolko ludi ma rychle pripojenie na internet ale ja ho urcite nemam a ani v blizkej buducnosti mat nebudem
            • Re: Re: Re: Re: inzercia 04.06.2006 | 18:10
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              tak tak... niekto ma a niekto nema... a ten co ma, moze za par korun predat CD, ktore by inemu stahovalo tyzden ;)
      • Re: Re: inzercia 05.06.2006 | 23:50
        :-)   Návštevník
        http://www.linuxsoft.cz/stahneme/ je dobra inspiracia, skoda ze je to iba v ceskej republike
        • Re: Re: Re: inzercia 06.06.2006 | 17:34
          Avatar Tomáš Hanzel Slackware  Používateľ
          Osobne som trochu za i proti. Som za ak sa bude kopírovať OpenSource, nielen od LinuxOs.sk kolektívu, ale som proti ak tento nezíska nejaký väčšinový podiel. Takže možno by bolo dobré dohodnúť sa s kolektívom LinuxOs.sk na tejto forme, keďže nemajú vždy toľko času(To berte nadhodene, pretože bývajú tu odkazy že stále im niečo odišlo). Čo sa týka toho podielu, tak možno nejakých 65% do LinuxOs.sk a za ostatné si šéfuj. Ale to je len môj názor, za ktorý sa byť nebudem, a ani to nemienim robiť. Ak niekto z môjho okolia Linux chce tak mu ho dám za cenu CD cca 20Sk s čb Obalom. Konkurenta tu robiť osobne nemienim, len som ponúkol možnosť ak-tak. S pozdravom bez lišiakov Tomáš Hanzel.
          Close the Windows Open The Source
    • Re: inzercia 06.06.2006 | 21:03
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      Takže pár vecí :) 1) nie sme proti, ak sa niekto chce zbaviť napálených distribúcií a dá oznámenie o tom do fóra. Ale ak niekto chce priamo konkurovať obchodu LinuxOS.sk, tak s tým nemôžeme súhlasiť, keďže je to najvýznamnejší zdroj financií pre portál. To zaiste uznáte aj vy. A o posielanie CD/DVD z e-shopu je stále veľký záujem. 2) službu stiahnutia akejkoľvek (voľne dostupnej) distribúcie zriadime v krátkom čase :). Pekný večer
      • Re: Re: inzercia 06.06.2006 | 21:24
        Stano   Návštevník
        joj Ondrejko... :) myslel som to tak trosku inak... a skusim napisat ako :) pri registracii na linuxos by sa dalo specialnym heslom (alebo dacim takym) lognut do specialnej sekcie, kde by bola nejaka ta ponuka (napriklad predam X a Y za 100sk v Liptovskom Mikulasi)... tuto "sekciu" by mohli ludia dostat napriklad po dohode alebo "za nieco", a tak isto by to mohli administratori linuxos zlikvidovat :)
      • Kvalita CD/DVD medii z LinuxOS.sk 06.06.2006 | 22:17
        -   Návštevník
        CD/DVD z obchodu na LinuxOS.sk by mohli byt posielane v takom stave aby boli pouzitelne - neposkriabane, nezamastene, nepoobchytavane... Debian ktory mi nedavno prisiel je z tohto dovodu prakticky nepouzitelny. Ked to dostane do ruk zaciatocnik asi ho to dost znechuti ze sa niektore veci z CD/DVD nedaju nainstalovat kvoli chybe media a povie si ze Linux nie je kvalitny a vela veci v nom nefunguje hoci su na danom CD/DVD. Ved predsa vsetci chceme aby boli pouzivatelia spokojni ;-)
        • Re: Kvalita CD/DVD medii z LinuxOS.sk 06.06.2006 | 22:50
          Tomáš Hanzel   Návštevník
          O tomto som vravel...keď sa dvaja spoja, vznikne aebo kvalita alebo bajzbalkov po gebuli a naval peniazze.... tymto by sa to dalo čiastočne vyriešiť. Ale len podla mna len ak sa da vačšina do linuxOs.sk
          • Re: Kvalita CD/DVD medii z LinuxOS.sk 06.06.2006 | 23:03
            Avatar Lukáš Ubuntu 9.10  Používateľ
            Ja mám doba kopu všelijakých pre mňa nepotrebných distribúcií. Písal som na mail linuxos.sk, že či ich nechcú, pošlem im to zadara, mne to je na nič, aspoň to niekomu pomôže. Doteraz sa mi nikto neozval. Chcel som pomôcť. Aspoň by sa mi to neváľalo doma.
            Juchúúú! Písmenkujem na lukas.cerro.sk