neposlusna mys

Sekcia: Hardware a Drivery 09.06.2006 | 00:45
Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
Prave som nainstaloval na bratov komp slackware. Pouziva usb mys ktora je zapojena do ps/2 portu. Problem je v tom ze ta mys si pri pohybe robi co chce (otvara programy a pod.). Dakujem.
    • Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 19:53
      Tago   Návštevník
      Práve stahujem KDE 3.5.3 a jadro 2.6.16 No a nudim sa.... a boli ma brucho.... Dakujem.
      • Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 19:57
        Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
        Neviem o co vam ide ale dobre. Ja mam problem s ktorym si neviem rady a vy pokial neviete napisat nieco k veci, tak radcej nepiste nic.
    • Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:03
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      nemas zalomeny kabel? lebo to sa mne uz 2x podarilo...
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:04
        Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
        Nie. V ubuntu ide v pohode.
        • Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:08
          WlaSaTy   Návštevník
          Prave som nainstaloval na bratov komp slackware. Pouziva usb mys ktora je zapojena do ps/2 portu. Problem je v tom ze ta mys si pri pohybe robi co chce (otvara programy a pod.). Dakujem. Ja tu otázočku nevidím môj pekný sprostučký....
          • Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:15
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            ze ta to este bavi... kradnut ludom nicky...
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 09.06.2006 | 00:45
              WlaSaTy   Návštevník
              mozes zverejnit IPku z ktorej bol predchadzajuci prispevok? predpokladam ze nie z mojej prace alebo z domu.
          • Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:43
            Avatar hafik Slackware 10.2  Používateľ
            Tago, ak si nepochopil tak otazka je v opise problemu. Nebudem predsa pisat to iste dvakrat.
            • Re: Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:52
              tago   Návštevník
              To je otázka? Alebo poznámka teda oznamovacia veta.. tago tago....
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 20:57
                -   Návštevník
                ak sa chcem nieco pytat nemusim nevyhnutne pouzit vetu s otaznikom. mozem tu otazku polozit aj nepriamo. logika hovori ze ak je opisany nejaky problem tak autor chce aby sa ten problem vyriesil. ak niekto nema zaujem opisany problem riesit nech sa donho nemiesa.
          • Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 22:57
            Avatar nardew debian  Používateľ
            bez urazky, ale neviem kto je sprostučký, kedze z textu je jasne kde je problem, ibaze tam chyba ?.. a zvlast ked aj tak dobre vies o co mu ide...
            • Re: Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 23:12
              -   Návštevník
              to mi je absolutne jasne! ale uz som sa na to nemohol pozerat :)))
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: neposlusna mys 08.06.2006 | 23:16
                Avatar nardew debian  Používateľ
                lol