doinstalovanie KDE do Xubuntu

Sekcia: Aplikácie & Desktop 11.06.2006 | 19:23
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
ahoj. presiel som z xubuntu na kubuntu, a zazil som pri tom dost vela sklamani... a tak sa teda vraciam... a pytam sa - da sa nejako doinstalovat do xubuntu prostredie KDE? teda aby bolo grafickych prostredi jednoducho viac? uz som kedysi davno pridaval XFCE na suse... ale KDE este nikdy
    • Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 18:43
      WlaSaTy   Návštevník
      ano. ano.
      • Re: Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 18:55
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        asi si ostriham vlasky... ale teraz vazne - pomoze s tym niekto?
        • Re: Re: Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 18:59
          uid0   Návštevník
          len smelo do toho. zmena je zivot. a ktomu XFCE - aptitude install xfce4. dost jednoduche?
          • Re: Re: Re: Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 19:00
            uid0   Návštevník
            ach jaj. nie xfce4, kde samozrejme
        • Re: Re: Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 19:23
          WlaSaTy   Návštevník
          s cim? mal si dve otazky, dostal si dve odpovede. zatial si sa zabudol spytat tieto otazky: aky balickovaci system pouziva ubunutu ked debian pouziva .deb. aky prikaz sa da pouzita na klikacie instalovanie balikov ked apt-get je v terminali. ktory balik si mam nainstalovat ked chcem kde ale instalacia balika kde ma milion zavislosti. ktore repozitare su najlepsie ale tak aby sa mi z nich hned nainstalovala podpora multimedii. ale pytat sa ich nemusis, uz sa tu rozoberali. keby si nieco potreboval tak sa ozvi.
    • Re: doinstalovanie KDE do Xubuntu 11.06.2006 | 18:58
      xxx   Návštevník
      uz ta prva veta je nejaka divna ,tak ked si presiel na kubuntu tak KDE mas ,nie? Da sa do xubuntu doinstalovat KDE , nainstaluj kubuntu-desktop