velky problem s XFCE

Sekcia: Aplikácie & Desktop 16.06.2006 | 22:52
Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
ahoj mam velikansky problem... uz 2. krat sa mi to stalo... pracujem v Xubuntu s XFCE 4.4b1... beham po nete, pocuvam hudbu... a teraz z nicoho nic mi zmizne menu (to tlacitko) :( teda tlacitko nezmyzne, ale neda sa tam kliknut... ked pozriem cez nastavenie menu, tak nic nevypise - ako keby to bolo uplne prazdne a tak sa pytam - da sa dat nejako do povodneho stavu? dakujem
    • Re: velky problem s XFCE 16.06.2006 | 20:22
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      nemozes kliknut na desktop? ved to je rychlejsie a mas vacsiu sancu, ze sa trafis :) alebo rovno Alt+F2? hlupy windows zvyk...
      Debian. apt-get into it…
    • Re: velky problem s XFCE 16.06.2006 | 21:06
      janci222   Návštevník
      Mne sa stava ze mi zmizne cely panel - ked ho nastavujem .... nepomaha ani restart x-iek ..... musim to znovu nakopnut cele
      • Re: Re: velky problem s XFCE 16.06.2006 | 22:04
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        4.2 + weather plugin? len je divne, ze to nejde opat spustit - skusil si pred dalsim spustenim killnut ten panel?
        Debian. apt-get into it…
    • Re: velky problem s XFCE 16.06.2006 | 21:55
      Avatar KiLo Debian stable  Používateľ
      Velmi z tohoto opisu problemu nechapem o co ide, ale nepomoze restart panelu? killall -15 xfce4-panel ; xfce4-panel
      cat /dev/dsp > /dev/sda - ovladanie pocitaca hlasom
      • Re: Re: velky problem s XFCE 16.06.2006 | 22:52
        Stano   Návštevník
        tak skusim vysvetlit este raz... mam xubuntu a frcim v xfce... lenze z nicoho nic sa mi na tlacitko neda stlacit mozem "stukat" kolko chcem a nic... a ked kuknem vlastnosti, tak pise ze tam nic nie je ako keby tam niekto vsetko vymazal... idem skusit toto cudo co sa poradilo :) ALT+F2 pouzivam stale, len ked hladam napriklad nejake nastavenia tak idem cez menu :)
        • Re: velky problem s XFCE 23.03.2009 | 23:17
          Habo   Návštevník
          A nemas chybne napalene cd? Skus kontrolu cd na chyby... a rada: ak potrebujes konzolu tak ctrl+alt+f1 a nazat alt+f7 :)