kxdocker

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.06.2006 | 18:13
Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
Potrebujem poradiť. chcem si nainstalovať program kxdocker ale ked ho dam instalovat v yast tak mi napise najprv 2 krat instal source nor refreshed a nakoniec mi vyhodi chybu : nasledujúce balíky neboli na mediu nájdené : kxdocker. myslim že to je niečo z nastavenim cesty (zdroja) inštalacie no v linuxe sa iba učím a toto mi už vypisuje dlho i pri iných programoch. nemožem nič nainstalovať a neviem čo s tým. prosím poradte mi čo si mam v tom zdroji inštalácie nahodiť aby mi to šlo alebo čo vlastne mám urobiť. Prosím poradte bo naozaj neviem čo s tým
    • Re: kxdocker 20.06.2006 | 15:23
      Avatar ventYl 2 x Slackware  Používateľ
      sice neviem, co je s tym yastom, ale mozem ti poradit, ze kxdocker je viacmenej nepotrebny, pretoze existuje ksystraycmd, ktory plni tu istu ulohu, ako kxdocker (ikony programov su namiesto taskbaru v systrayi)...
      • Re: Re: kxdocker 20.06.2006 | 16:23
        Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
        diky. Potreboval by som este vediet co je s tym yastom. Aspon mi poradte co mam mat v tom priecinku na zmenu zdroja software. neviem co tam mam mat ja tam mam iba packman.rsync.zmi.at (suse/10.0/) neviem co tam ma byt
        • Re: Re: Re: kxdocker 20.06.2006 | 16:25
          Avatar Tomáš ubuntu 7.04  Používateľ
          no jo a to čo si mi poradil teraz kde to mam najst?To je program v linuxe alebo? myslim tym to ksystraycmd
          • Re: Re: Re: Re: kxdocker 22.06.2006 | 18:13
            <<<>>>   Návštevník
            este si tam pridaj do zdrojov http://ftp.gwdg.de/pub/linux/misc/suser-guru/rpm/10.0/