Kvalitný P2P klient...

Sekcia: Aplikácie & Desktop 24.06.2006 | 16:25
Laco   Návštevník
Sidce casto nezvyknem hudbu "nakupovat" v P2P sietach, ale vo Windows obcas pouzivam LimeWire a preto by ma zaujimalo kdo aky soft pouziva v Suse 10.1 Skusal som LimeWire aj tam, ale je nejaky divny - extremne dlho startuje a preto by ma zaujimali vase preferovane P2P "obchody" - pripadne co si myslite ze je asi najlepsie...
    • Re: Kvalitný P2P klient... 22.06.2006 | 09:39
      ethyl   Návštevník
      treba vyskusat vselico. ja som zacinal na gtk-gnutella, ale v poslednej dobe sa dost zhovadil a nachadza mi len zlomok toho co donedavna. skusal som LimeWire, kde to bolo podstatne lepsie, ale otravovalo to tam nejakymi ponukami, takze som stiahol frostwire, co je uplne free alternativa limewire a som relativne spokojny... mozes tiez skusit soft qtella, ktory oproti gtk gnutelle, ktora pouziva kniznice gtk, pouziva kniznice qt. mozes tiez skusit gift, ktory sa dokaze pripojit na rozne p2p siete, nielen na gnutellu, ale jeho vyvoj je v pomerne skorej faze a mna nejako velmi neoslnil.
    • Re: Kvalitný P2P klient... 22.06.2006 | 10:18
      Avatar nardew debian  Používateľ
      ja som pouzival dakedy len amule a relativne som bol spokojny
    • Re: Kvalitný P2P klient... 22.06.2006 | 11:59
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      rtorrent
      • Re: Re: KvalitnĂ˝ P2P klient... 22.06.2006 | 20:54
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        on podla mna myslel P2P siete ako gnutella, DirectConnect, eDonkey. ale suhlasim, to je jedine co pouzivam :)
        Debian. apt-get into it…
    • Re: Kvalitný P2P klient... 22.06.2006 | 16:47
      zz   Návštevník
      valknut ... http://dcgui.berlios.de/
    • Re: Kvalitný P2P klient... 22.06.2006 | 21:33
      Rixsus   Návštevník
      Azureus 4 ever :)
    • Re: Kvalitný P2P klient... 24.06.2006 | 16:15
      worky   Návštevník
      Kvaliny P2P klient sice je ale zatial nema port na linux. Musi sa spustat cez wine. Hovorim o Ares, Bearshare. :D ale inaksie emule, valknut su dobre ale dlho tahaju. Tak pouzivam torrenty. Dobra adresa na torrenty: www.torrentspy.com
    • Re: Kvalitný P2P klient... 24.06.2006 | 16:16
      worky   Návštevník
      Kvaliny P2P klient sice je ale zatial nema port na linux. Musi sa spustat cez wine. Hovorim o Ares, Bearshare. :D ale inaksie emule, valknut su dobre ale dlho tahaju. Tak pouzivam torrenty. Dobra adresa na torrenty: www.torrentspy.com
    • Re: Kvalitný P2P klient... 24.06.2006 | 16:24
      worky   Návštevník
      Kvaliny P2P klient sice je ale zatial nema port na linux. Musi sa spustat cez wine. Hovorim o Ares, Bearshare. :D ale inaksie emule, valknut su dobre ale dlho tahaju. Tak pouzivam torrenty. Dobra adresa na torrenty: www.torrentspy.com
    • Re: Kvalitný P2P klient... 24.06.2006 | 16:25
      worky   Návštevník
      Kvaliny P2P klient sice je ale zatial nema port na linux. Musi sa spustat cez wine. Hovorim o Ares, Bearshare. :D ale inaksie emule, valknut su dobre ale dlho tahaju. Tak pouzivam torrenty. Dobra adresa na torrenty: www.torrentspy.com