Firefox problem

Sekcia: Aplikácie & Desktop 03.07.2006 | 17:41
warior   Návštevník
Mam problem s Firefoxom... Naistaloval som plugin na pocasie a zmizla mi scroll lista. Lepsie povedane Stranku mi ponatahuje mimo obrazovky a lista je na jej konci. Plugin mi navyse nefunguje a tak mam max. nefunkcny firefox. Ako to opravim alebo ako uplne firefox vymazem? Skusal som ho cez Synaptic odstranit a spat naistalovat ale Vsetko ostalo tak ako pred tym... da sa vobec firefox vymazat komplet aj s nastaveniami???
    • Re: Firefox problem 22.06.2006 | 08:41
      meno   Návštevník
      vymaz vsetko v .firefox alebo .mozilla* vo svojom domovskom adresari... ps. zacina sa bodkou... su to hidden fajly
      • Firefox problem 22.06.2006 | 13:05
        warior   Návštevník
        ja som to uz poriesil svojsky... dal som format... Ale nie kvoli firefoxu, ale spadlo mi x-ko... Ale aj tak diq - budem vediet nabuduce...
        • Re: Firefox problem 03.07.2006 | 17:41
          Avatar petermi   Používateľ
          mne momentalne ani nenastartuje FF1.5 v suse10.1 po instaly forecast a noscript , zato v profile root ide ale bez pluginov, priebeh instalacie pluginov bol asi taky ,ze po hlaske "budu nainstalovane po restarte firefoxu" pritom som zrusil necinne stahovanie oboch pluginov . skusim pomazat .firefox subory. a nejde uz ani opera9 po automatickej aktualizacii na operu 9xxx01xxx , ta super.