JXD a jeho dalsi vtipne povidani

Sekcia: Ostatné 23.06.2006 | 18:51
Garri   Návštevník
Nechci delat reklamu takovemu individuu, jakym JXD urcite je - nicmene na strankach Reflexu muzete najit dalsi clanek (pridan 21.6.) tykajici se linuxove komunity/linuxu. Pri procitani techto textu si rikam, jak moc skodlive jsou drogy, jak moc nici mozkove bunky - je to spise smutne. Presto - pri cteni se alespon prumerne IT zdatny jedinec neubrani huronskemu smichu :o) Kdo zna, clanek urcite zaregistroval a uz se bavi, kdo nezna - doporucuju poznat, stoji to za to, branice vam podekuju a diky smichu budete zit dlouho, predlouho :o) -js-
    • Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 02:32
      Garri   Návštevník
      Primy link: .> zde
      • Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 03:08
        Ykso   Návštevník
        ja nemam slov...ten clovek je asi fakt mimo... zrejme sa len cely den hra solitaire a nic ine na pc nevie urobit je to clovek ktory v zivote nenaistaloval operacny system.... a nema ani paru o tom co pise, ved vyzera tak ze si prave usulal jonta nech sa nehneva ale zrejme mu mariska aj windows udreli na hlavu
        • Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 11:32
          WlaSaTy   Návštevník
          dovolim si tvrdit ze JXD je fundovany odbornik. sice nie v oblasti IT ale vyzera to tak ze si robi doktorat z nasierania, teda psychologie. este som od neho necital jediny clanok ohladom akehokolvek produktu ktory by bol zalozeny na pravde.
          • Re: Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 14:08
            worky   Návštevník
            Mozem povedat ze na jeho clankoch som sa zasmial a pekne nasral miestami. On je idiot, ktory ociernuje linux a pritom ho ani nevien nainstalovat a este tvrdi tem blb ze sme rasisti. Stoho co som cital a pochopil tipujem ze marihuanu nefajci ale rovno fetuje ponosky bilovy gejcovi. On je blb nechapem ako mozu ho zamestnavat bal by som sa mu dat do ruky hajzliak este tem by sa mu rozpadol v ruke. Nejlepsie bolo ked kritizoval Linux a Firefox a ukazoval screeny s widnowsu. A ze linux pre africanov on je blb tam ich zuzuju epidemie, hlad a sucho im je jedno ci je to linux alebo nieco ine. Jednoducho je to blb, fetak, idiot, mental. A to este urazam tich co som spomenul oni su oproti nemu uplne nie. Linux pre Ludi. THC pre JXD
          • Re: Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 14:08
            worky   Návštevník
            Mozem povedat ze na jeho clankoch som sa zasmial a pekne nasral miestami. On je idiot, ktory ociernuje linux a pritom ho ani nevien nainstalovat a este tvrdi tem blb ze sme rasisti. Stoho co som cital a pochopil tipujem ze marihuanu nefajci ale rovno fetuje ponosky bilovy gejcovi. On je blb nechapem ako mozu ho zamestnavat bal by som sa mu dat do ruky hajzliak este tem by sa mu rozpadol v ruke. Nejlepsie bolo ked kritizoval Linux a Firefox a ukazoval screeny s widnowsu. A ze linux pre africanov on je blb tam ich zuzuju epidemie, hlad a sucho im je jedno ci je to linux alebo nieco ine. Jednoducho je to blb, fetak, idiot, mental. A to este urazam tich co som spomenul oni su oproti nemu uplne nie. Linux pre Ludi. THC pre JXD
            • Re: Re: Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povida 23.06.2006 | 14:48
              WlaSaTy   Návštevník
              ale prd. on je clovek ktory sa zaobera psychologickym prieskumom nasierania a je mu jedno aky dovod pouzije. a najvecsia sranda je, ze mu na to vzdy skoci dostatocny pocet ludi aby sa mohol zabavat na pokemonoch.
    • Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 03:05
      worky   Návštevník
      Uz som terorista, rasista tak to mi pekne pribuda :D
    • Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 14:50
      worky   Návštevník
      Toto som napisal do prispevku a este mu poslal na mail. JXD je kokot, fetak, zmrd. Ked bol mali tak mu dali cucat permitin. A zaspaval pri maricke. Dopici to sa neda opisat :P. Nechapem jedno on je kokot ci co pri server verzii je napisane ze neobsahuje ziadne graficke prostredie. On je zhuleni fetacik curacik si mysli ze ked ma windows NT tak vsetke serverove systemy budu mat graficku nadstavbu. Zi zapametaj jedno linuxove, unixove systemy ak sluzia ako server tak ti jebu na graficku nadstavbu. A naco tam bude ked vsetko sa spravuje cez prikazovy riadok . Co sa poberem precestujem stovky kilometrov len preto aby som si mohol par krat kilknut. Ani sa necudujem ze ma windows NT lebo NT znamena neandertal technology. A on je asi pod urovnov neandrtala. Na urovni tecuceho gecu s tvojho penisu.To sa neda opisat. Temto krat si prekne prestrelil JXD v tomto clanku vsetci jebu nateba. Ti fetak. Ako by sa ti pacilo keby som napisal ja niejaki clanok o widnowse. Tu ho mas tak citaj ti curak: Windows je co ? Plavajuce horno alebo plavajuci kokot ? Nedavno som mal windows asi tak pred 11 rokmi. Celi nateseny ze uz nemam MS-DOS a v mojich ociach sa hrnuli slzicky radosti a bol som super stastny. Vsetko jednoduche pekne veci popisane pri instalacii. Kazdu snich som cital. Ked sa nakopirovaj widnows a restartol. Uha jeja musel som si zaklopkat pekne logo a zacal dorabat. Uff som bol nazhaveni a zase restart. Zrazu nabehla plocha a zacal som sa hrat v nej. A co to ? Graficka v 16 farbach okolo 50 hz zo zazmurenimi ocami a ritnov dierov. A uz to tu bolo hladal som drajvere. Ked som ich nasiel tak som ich nainstaloval a restart. A zvukova restart. Direct X restart. A takto zacal som picovat ze tem kokot sa restartuje dookola. Celi elan a radost zrazu bola v poriadnej pici. Tem kokot zacal swepovat, mrznut a isiel rychlostov umierajucej spermie. Jebs a zrazu ma poslal dopice jednov hlaskov. A mohol som ist odznova. Zacal som tusit ze Windowľs je pekna kokotina. Este ze ako 15 rocny som mal na vedomi ine veci. Baby, sex a sporty kde sa mozem zabit. Hned ako som sa dostal pod papucu. Som prestal s sportamy kde sa mozem zabit a mal som viac casu na Widnows. Rozbehol sa bez topho aby sa pekne skokotil tak som sa pustil do instalacii Far Manager, Winrar, DirectX, AcdSee 3.0 a dal som si foto na plochu svojej milej. :D A co to po dobrom sexe som dostal prekvapko widnwos ma poslal dopice aj s kondomom co bol v kosi. Skoro som prijebal tomu kokotivy. Postupom casu sa zacali jebat aplikacie: KERNEL386 provedl nepovolanou operaci To musi byt fakt kokot ktory urobi jadro ktore urobi sam sebe nepovolanu operaciu. To je brutalni humus kokotina spicena. EXPLOLER provedl nepovovalnou operaci a bude ukonzen No komment Chyba ochrani widnowsu No komment Takto by som mohol pisat do nekonecna. Vsetci to vedia ze Widnowsi su uboha nahraska os. Su nestabilne, picoviny, skurvene kokotiny. Teraz prejdem ktomu aby som porovnaval IQ JXD a Widnwosu. Ako to je mozne ze JXD a Widnwos sa znasaju no mozeme to porovnavat: Obydvaja su dost jebnuti nato aby vykonali neplatnu operaciu Obydvaja su dost nestabilni nato aby pracovali ako mali Obydvaja su dost retardovany nato aby bol frendy Obydvaja su klamary a zavadzaju ludi a slubuju veci ktore nemozu dodrzat Teraz rozmyslam ci neurazam IQ umierajucej spermie. Takze Linuxi su lepsie lepsie lepsie ako zasrane windowsi. A poslem ti to na mail blbecku. Ak ho najdem neviem ci si schopny zadat adresu mailu.
      • Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 15:11
        Avatar Martin FC6  Používateľ
        pekne si mu to napisal :-D cenzurista bude mat co robit a aj cestinarku bude krkvat na tolkych chybach :-D ale v podstate mas pravdu len si to trochu tvrdo napisal :-p
        www.fedora.cz www.apple.cz
      • Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 15:32
        meno   Návštevník
        smutne na celej veci je iba to, ze mu na to neustale ludia ako si ty stale skacu, no pekne si sa vyspovedal a co z toho... akurat si mu dal kredity, pretoze ak sa ludia znizia na takyto prispevok tak to uz ten clanok je lepsi... ja windows nepouzivam a nemam preco ho ociernovat, ak niekto ociernuje linux je mi to fuk, a ludia ala jxd buduju popularitu na tom ze sa vzdy najde dostatok ludi ako si ty co napisu podobne komentare a vysvihnu ho do popredia zaujmu, keby si ho ludia prestali vsimat tak sa hned zisti ze na nic nema a je v riti, lenze ludia sa chytia vzdy, v tom je to majstrovstvo :-P
        • Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 16:57
          dobinko   Návštevník
          Inak mne sa to páči ten jeho popis čo mu napísal. Ja by som to tiež tak podobne pekne vysvetlil.. Inštalácia windows XP. Formátovanie disku /*restart*/ nahravania inštalacnych suborou na disk /*restart*/ instalacia systemu /*restart*/ instalacia grafiky /*restart*/ instalacia sietovej karty/*restart*/ instalacia DX /*restart*/ instalacia zvuk. karty /*restart*/ po starte systemu zamrzne system /*restart*/ start systemu, vytajte>> spustenie mp3 /*modrá obrazovočka s chybou cmuda.sys -zvuk*/ /*restart*/. Tak to ma vazne nebavi...len dodam po tom vsetkom este ide aktualizacia/* restart*/SP1 aktualizacia/*restart/*SP2 CHYBA/*nelegalny soft...neodklikol som nech sa neinstaliuje guatantine*/ instalacia antivyraku/*restart*/ instalacia kopu softu..../*niekedy restart*/ sami restart... instalacia linuxu doinstalovanie systemu/*restart*/ start systemu/*bez restartu....*/ instalacia soft/*bez restartu*/ Dufam ze sa zasmejete ale je to tak,..
          • Re: Re: Re: Re: JXD a jeho dalsi vtipne povidani 23.06.2006 | 18:51
            worky   Návštevník
            Je to tak ako si to napisal :D ja len suhlasim stebov.