Koho si ceníte z LOS portálu?

Sekcia: Ostatné 29.06.2006 | 22:59
Dawko   Návštevník
Ahoj, zase taká dúfam že nie bojovná téma. Koho si najviac ceníte tu na LinuxOs ako používateľov ktorí vám radia?
    • Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:20
      xxx   Návštevník
      ide uhorkova sezona ? este sa mozes opytat kto dal najlepsiu otazku
    • Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:22
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      takato otazka sem nepatri. prosim zmazat
      Debian. apt-get into it…
    • Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:24
      Avatar smolko Ubuntu  Používateľ
      uid0 - jeho si cenim najviac, lebo co sem patri a co nie :) ale tajnym favoritom je predsa stano....
      • Re: Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:54
        Stano   Návštevník
        kto ma spomina? :) mojim typom je kazdy, kto vie a je ochotny s dacim pomoct... niekedy ma hneva wlasaty, ale tak myslim ze aj s nim je fajn :) co mozem naozaj pochvalit, tak je to tomas hanzel a tomas srnka, taktiez ondrej hucko, linux torvalds ci marfo. A tiez ja :-))))))
    • Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:28
      -   Návštevník
      peter golis (ale nejako sa odmlcal), uid0 (vyzna sa v debiane), dusan (iba par prispevkov ale stale k veci a fundovane)
      • Re: Re: Koho si cenĂ­te z LOS portĂĄlu? 29.06.2006 | 22:59
        Avatar nardew debian  Používateľ
        mna uz davnejsie napadlo, ze ci vyraz peter golis = WlaSatY(ciako su tie velke pismenka...) nie je nahoodu pravdivy..
    • Re: Koho si ceníte z LOS portálu? 29.06.2006 | 22:59
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Co je toto za otazku? Kazdy si ceni kazdeho. Kazdy sa snazi poradit tomu druhemu ako to najlepsie vie (a potom sa z tych menej skusenych uzivatelov stavaju skusenejsi a radia dalej, o tom je komunita...). Ak to ma mat ucel rozvratit uzivatelov, tak mas smolu, pretoze to sa ti nepodari...
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte