instalacia na notebook...

Sekcia: Ostatné 29.04.2005 | 01:54
Avatar verbal SUSE  Používateľ
idem na par dni domov (Ruzomberok) a chcel by som sa opytat ci by mi vedel pomoct niektory "LINUX GURU" a nepomohol mi preinstalovat Suse. Samo ze to nechcem zadarmo. A rad by som sa mu pozeral spoza ramena na pracu...... fakt by som bol vdacny,keby mi to niekto rozbehal aby som sa mohol zbavit windovsovcou . Mam to sice "pojazdne" ale tak na 75%. Dakujem
    • Re: instalacia na notebook... 20.04.2005 | 16:11
      cc   Návštevník
      a co je tych zvysnych 25% ? modem, siet, 3D ?
    • Re: instalacia na notebook... 20.04.2005 | 19:00
      Avatar CyberShaman Mandriva 2005 LE  Používateľ
      a na co to xces preinstalovavat, nexapem.. a tyx zvysnyx 25%?? tyx 75% tvori co???
      • Re: Re: instalacia na notebook... 25.04.2005 | 10:29
        verbal   Návštevník
        napriklad stale som nerozbehal na 100% kafeine.... alebo ovladanie zvuku....pripadne usb kluc....... su to take malickosti, na ktorych ostavam visiet.... Inak dakujem za ohlas..... uz som sa v duchu vzdal....
    • Re: instalacia na notebook... 25.04.2005 | 15:17
      m0d0r   Návštevník
      skus kuknut sem http://www.linux-laptop.net/
      • Re: Re: instalacia na notebook... 29.04.2005 | 01:54
        Avatar verbal SUSE  Používateľ
        Dik uz som to prakticky vyriesil......presiel som na distro Suse9.3 live vsetko mito fici bez nejakych extra zadrhelov...... paradicka.. osvedcilo sa mi "napichat" vsetko co sa da do usb portov.samo si osahalo kluc aj fotak..... akurat som si stiahol nejake kniznice do kaffeine..... Teraz som 100%spoko s linuxom ps kym si ho zase neposaham.........