debian jfsutils

Sekcia: Aplikácie & Desktop 15.07.2006 | 00:46
david   Návštevník
zdravik, chalani instaloval som debian z dvd a asi mam chybne dvd lebo nemam ho skrabnute a pri instal mi zastane pri "jfsutils" a pise ze chybne dvd. mam dokonca kopiu ale robi mi to iste. 1. da sa nejako nainstalovat debian bez toho? dik
    • Re: debian jfsutils 14.07.2006 | 22:51
      davi   Návštevník
      este doplnim pri kontrole integrity CD "chybny kontrolny sucet ./pool/main/d/diald/diald_0.99.4-5_i386.deb"
    • Re: debian jfsutils 14.07.2006 | 23:13
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      miesto zdroja balikov nevyber dvd ale debianovsky ftp server. budes instalovat z netu.
      • Re: Re: debian jfsutils 14.07.2006 | 23:15
        david   Návštevník
        lenze mne sa nenainstaluje ani zakladny system ps > obmedzena datova linka :(((
        • Re: Re: Re: debian jfsutils 14.07.2006 | 23:26
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          jfsutils nie je v zakladnom systeme
          Debian. apt-get into it…
          • Re: Re: Re: Re: debian jfsutils 14.07.2006 | 23:41
            david   Návštevník
            boot: linux26 enter 1. vyberem jazyk a klavesnicu >ok 2. prehladava sa cdrom (/pool/...)>ok 3.nahravaju sa sucasti debian instalatora >ok 4.nastavenie dhcp >som odpojeny dam neskor 5. rozdelim particie >ok 6. instaluje sa zakladny system > pri 15% chyba programu "debootstrap" neda sa stiahnut libtasn1-2... a v logu pise input/output error asi to neobidem vsak?
            • Re: Re: Re: Re: Re: debian jfsutils 15.07.2006 | 00:12
              Avatar uid0 Debian  Používateľ
              zda sa, ze si jediny s takym problemom. mozes skontrolovat MD5 kontrolny sucet ISO obrazu? alebo odniekial skontrolovat ci libtasn1-2 je na tom DVD?
              Debian. apt-get into it…
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: debian jfsutils 15.07.2006 | 00:13
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                a ak tam je, tak ci je v poriadku...
                Debian. apt-get into it…
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: debian jfsutils 15.07.2006 | 00:22
                  david   Návštevník
                  neviem cim to bude ale uz som nahnevany buchnutim zavrel NB, robi mi to pri hocicom, na hocakych miestach instalacie asi bude v prdeli dvd/cdrw na NB
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: debian jfsutils 15.07.2006 | 00:25
                    Avatar borg Fedora  Administrátor
                    podla mna je to v mediu. ja som mal takto dakedy debian 3.0 na 7 cdckach, pricom par z nich bolo nepouzitelnych a vyhadzovalo rovnake chyby (nemoze citat urcity balicek, zasekla sa instalacia balicka).
                    • Re: 15.07.2006 | 00:33
                      Avatar uid0 Debian  Používateľ
                      clovek by to nepovedal ale mnozstvu ludi sa nedaria instalacie kvoli zle vypalenym alebo zle stiahnutym ISO obrazom. pokial je to Debian stable, tak by si nefunkcnost uz urcite vsimol (je to dost dolezity balik)
                      Debian. apt-get into it…
                      • Re: Re: 15.07.2006 | 00:46
                        david   Návštevník
                        ja som to uz kedysi mal nainstalovane ale potreboval som to na NB hned ako mi prisli dvd tak som si ich zalohovval a n zalohy nepouzival a teraz nejde korektne nainstalovat ani zo zaloh, smola