Flight Gear kompilacia

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.07.2006 | 19:45
Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
Zdravim, pokusam sa skompilovat Flight Gear 0.9.10 ... po napisani ./configure som musel zohnat plib a potom simgear ale simgear potrebuje openal. Napisalo mi ze blizsie info je v README.OpenAL ale to sa u mna nenachadza a neviem co s tym dalej
Everything is proceeding as I have foreseen.
    • Re: Flight Gear kompilacia 18.07.2006 | 16:26
      meno   Návštevník
      stiahni si openal a skus znovu... najlepsie predkompilovany balicek pre tvoju distribuciu
      • Re: Re: Flight Gear kompilacia 18.07.2006 | 16:40
        Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
        heh to ma napadlo ako prve len neviem odkial skus dat nieaky link. Ja velmi neviem o co to s tymi vecickami ide
        Everything is proceeding as I have foreseen.
        • Re: Re: Re: Flight Gear kompilacia 18.07.2006 | 16:49
          meno   Návštevník
          tak ja som len tak skusmo prdol semka jak je to vpravo hore baliky rpm ze openal a hned mi to vyplulo nejake tie rpmka aj pre fedoru, ktoru zrejme to pre one
          • Re: Re: Re: Re: Flight Gear kompilacia 18.07.2006 | 19:36
            Avatar Peter Rozum Arch Linux  Používateľ
            ok openal som uz vyriesil a isiel som doriesit simgear... ./configure prebehlo bez problemou ale make a make install sa tvarilo ako keby bol chybny zdrojak same missing ';' before... skusal viacero verzii a aj ako rpm ale od dnes ked dam prikaz rpm hocijakysubor.rpm tak pise fakt sibnute vypisy ach jaj ;(
            Everything is proceeding as I have foreseen.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Flight Gear kompilacia 18.07.2006 | 19:45
              Avatar borg Fedora  Administrátor
              zdrojak neni chybny. konflikt headrov. asi nesedia verzie kniznic...