nezobrazovanie niektorych www stranok

Sekcia: Aplikácie & Desktop 22.07.2006 | 23:33
andrej   Návštevník
Pri otvarani niektorych www stanok (napr. www.kvt.sk) sa mi stanka zobrazi asi na 1 sekundu a potom zmizne. Mozete mi niekto poradit v com je problem ? Dik Andrej
    • Re: nezobrazovanie niektorych www stranok 21.07.2006 | 18:49
      meno   Návštevník
      viem v com je problem. musis napisat aky prehliadac pouzivas, najlepsie aj distribuciu( ci nejsi woknar LOL ) a ako to mas cele ponastavovane...
      • Re: Re: nezobrazovanie niektorych www stranok 21.07.2006 | 19:32
        Andrej   Návštevník
        Pouzivam Knopix (live verzia), prehliadac Konqeror. Som v tom uplny zaciatocnik. Bolo by lepsie zmenit Knopix za SUSE10.0 alebo Mandriva free 2006 ? Tieto ma doma, ale este som ich neskusal.
        • Re: Re: Re: nezobrazovanie niektorych www stranok 22.07.2006 | 10:32
          meno   Návštevník
          co to presne znamena ze zmizne. zobrazi sa a potom to zmaze a zostane iba biela obrazovka? nebude to zrejme distribuciou, hoci zmenou distribucie by sa to zrejme "vyriesilo", ale problem skor bude niekde inde... skus lepsie opisat ten proces zmizavania :-D
          • Re: Re: Re: Re: nezobrazovanie niektorych www stra 22.07.2006 | 13:57
            Andrej   Návštevník
            Po nacitani sa stranka zobrazi asi na 1 sekundu a potom zostane biela obrazovka.
            • Re: Re: Re: Re: Re: nezobrazovanie niektorych www 22.07.2006 | 14:53
              meno   Návštevník
              skusal si to otvorit v inom prehliadaci, napr. firefox alebo mozilla alebo iny co je v knoppixe
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: nezobrazovanie niektorych 22.07.2006 | 22:01
                <<<>>>   Návštevník
                konqueror nepouzivaj na web je to ........ skus FF-firefox
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: nezobrazovanie niektor 22.07.2006 | 23:33
                  Andrej   Návštevník
                  V Mozille to bezi v pohode. Dik za rady.