Wifi a ADSL na LINUXE

Sekcia: Ostatné 18.03.2005 | 09:47
Jules   Návštevník
Zdar hoši. Chcem sa opýtať. Mám Wifi kartu ADMtek 8211 wireless adapter. Má niekto takúto kartu ? Nemôže mi to nainštalovať zrejme ovládač bo nejde mi inet v MANDRAKE 10.1, v XP to šlape. Druhá vec. Router Vigor 2600ge, má vôbec niekto ? Šlape to pod Linuxom ? Díky za odpoveď.
    • ???? 17.03.2005 | 16:26
      Jules   Návštevník
      Odpovedá vôbec niekto ?? ? Prestáva ma to baviť s týmto LINUXom...heh a to som ani nezačal...
    • Re: Wifi a ADSL na LINUXE 17.03.2005 | 17:12
      d   Návštevník
      router by slapat mal....ale s tou wifi kartou ti neviem poradit...skus nejaku stranku vyrobcu...
      • Re: Re: Wifi a ADSL na LINUXE 17.03.2005 | 18:18
        Jules   Návštevník
        Jo, díky. Uvidíme, vieš mne sa Linux strašne páči, nechcem sa kôli hardware na to vykašlať... Nevieš o najakej elektronickej príručke ako inštalovať a takéto veci ? Proste nejaká Linux knižka, neviem či to vôbec bude na stiahnutie...?
        • Re: Re: Re: Wifi a ADSL na LINUXE 17.03.2005 | 21:05
          Avatar smolko Ubuntu  Používateľ
          ja mam router d-com od nextry na suse 9.2 a je to v pohode. pokial je ten tvoj router (co je:), cez ethernet tak nieje problem, len si ho nakonfiguruj rovnako ako na windowse. wifi> mozno ti pomoze http://pcburn.com/article.php?sid=329
      • Re: Re: Wifi a ADSL na LINUXE 17.03.2005 | 20:40
        d   Návštevník
        nie je nic univerzalne akurat pozri "manualy" na tejto strane tam je linux dokumentacny projekt....rady ku kompilacii. ale myslim ze najviac ti aj tak pomoze iba forum...
        • Re: Re: Re: Wifi a ADSL na LINUXE 18.03.2005 | 09:31
          Jules   Návštevník
          Yo paráda chalani, díky moc, díky.
          • Ovládač stiahnutý 18.03.2005 | 09:47
            Jules   Návštevník
            No stiahol som to, je to napísané v Céčku, idem sa na to kuknúť či to vôbec poriešim..heheh.....ja som zapalený začiatočník v Linuxe....ešte raz díky za tú stránku....