psc 1350- skener

Sekcia: Ostatné 19.03.2005 | 21:18
d   Návštevník
mam taky problem...mam nainstalovane toto zariadenie, ktore mi viac-menej naslo spravne (mam suse 9.2) akurat mi nenaslo skener....da sa iba tlacit....mozete mi prosim pomoct nakonfigurovat skener?? btw: som lnx lama....myslite na to:) cez Yast mi skener nenajde ani ked zadam parametre rucne....sane sa nespusti ani kde program na skenovanie....system sa sprava ako keby som ziaden skener nemal a pritom vie ze mam nahodene psc zariadenie psc 1300 radu.... dakujem za vase postrehy
    • Re: psc 1350- skener 19.03.2005 | 07:54
      Avatar Jozko Mrkvicka Matejovie Gentoo  Používateľ
      http://hpoj.sourceforge.net/
      A computer is like air conditioning: it becomes useless when you open windows.
    • Re: psc 1350- skener 19.03.2005 | 08:32
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      Skuste program VueScan. Mne pomohol mam HP PSC 1215 a tiez Suse 9.2 a raz mi to naslo skener ale aj tak neslo skenovat cez kooka ci xsane, ale cez Vuescan vsetko ide OK.
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
    • Re: psc 1350- skener 19.03.2005 | 20:27
      max   Návštevník
      Ako ROOT spust terminal a napis ptal-init setup a potom potvrd potom pokracuj z vychadzajuceho textu Malo by to potom fungovat i v programe Sane aj Kooke a Vuescane
    • Re: psc 1350- skener 19.03.2005 | 20:29
      max   Návštevník
      Ako ROOT spust terminal a napis ptal-init setup a potom potvrd potom pokracuj z vychadzajuceho textu Malo by to potom fungovat i v programe Sane aj Kooke a Vuescane
      • Re: Re: psc 1350- skener 19.03.2005 | 21:18
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        DAKUJEM!! konecne mozem skenovat cez KOOKA. Este raz diq moc.
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte