LILO // slackware10.2

Sekcia: Konfigurácia 09.08.2006 | 13:18
Avatar n5 slackware 10.2  Používateľ
jooha.. som cerstvy linuxak,, hrdy dvojdnovy.. :) ale v insalacii systemu som uz kapor 6 nasobny. :D nuz teda majne problem je ftom, ze disk som si poslusne rozdelil. nieco pre okna (pre mamu ktora je rada ze si dokaze najst recepty na nete:) a pre mna, aby som mal kde red alert mastit..), pre swap L a pre L.. no a instaloval som.. poctivo som nainstalov S10.2, naklepem reboot a ono mi to na drzaka huplo ze mswinxpsp2.. som pozeral ze uaau.. typol som problem s LILO. tak odznova install a trufol som si LILO dat ze expert.. :) bol som hrdy ze som si nastavil vsetky parametre ako cas- forever a zaltucko som si pomenoval aj vyber ze tucnak a okna.. heh.. cisty linuxak je zo mna.. no error.. ze diky.. reboot a opat mswinxpsp2// a znovu celi proces este raz.. a znovu ten isty vysledok. takze poprosim o radu.. fcom je problem? winows ho k sebe nepusti alebo ako.. vsetko mam nastavane, tak aby sa nerusili, kazdy ma svoje miestecko a win ani netusi ze ma suseda.. len to bootovanie ma stve.. problem je LILO.. ako ho odstranit?nefunguje ani autoinstall lila.. dakujem
    • Re: LILO // slackware10.2 09.08.2006 | 01:55
      Avatar borg Fedora  Administrátor
      a dal si ho instalovat do mbr?
      • Re: Re: LILO // slackware10.2 09.08.2006 | 02:00
        Avatar n5 slackware 10.2  Používateľ
        jasne.. bolli rti moznosti,, mam clanok odtialto z linuxsk asiel som podla toho,, dal som to do mbr.. preto som dal najprv aj win, lebo ten by linuxa odtial vykopol zevraj a potom by to bol horor pre mna davat dokopy zatial.. :D hovorim,, linuxa vidim dokopi len par hodin..
    • Re: LILO // slackware10.2 09.08.2006 | 13:18
      Avatar n5 slackware 10.2  Používateľ
      uz som to spravil.. diky// v fdisku som neprestavil boot z windowsovskej particie na linuxovsku a preto mi neslo nastavit LILO.. uz mi to slape.. ;)