lokalizačné balíčky

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.08.2006 | 00:54
Fero   Návštevník
Odkiaľ sa dajú získať "lokalizačné balíčky" na Operu 9.0 a Gaim pre Ubuntu 6.06?Aký je postup pri lokalizácii?
    • Re: lokalizačné balíčky 12.08.2006 | 16:35
      Dumaru   Návštevník
      Dal som si tú námahu narozdiel od teba a pozrel som stránky Opery, stačí stiahnuť balík s českou lokalizáciou, slovenskú som nenašiel. Potom v Opere v Tools/Preferences/Details/User Interface Language nájdeš stiahnutý balík s jazykom. A Gaim v Ubuntu 6.06 komunikuje v slovenčine. Skús nahodiť podporu jazykov ak si to neurobil cez Ubuntu menu Systém/Správa/Podpora jazykov.
      • Re: Re: lokalizaÄ?nĂŠ balĂ­Ä?ky 12.08.2006 | 20:47
        Fero   Návštevník
        Gaim mi v slovenčine fungoval.Ale tuším,že po nejakej aktualizácii, ide už len v angličtine.Ináč vďaka za rady na Operu.Hľadal som aj ja,ale pretože s linuxom som len začal, tak mnohé veci sú mi ešte cudzie.
        • Lokalizačné balíky 13.08.2006 | 00:16
          Dumaru   Návštevník
          Skúšal som upgradnúť Gaim na novú 2-kovú beta verziu, ale tiež komunikuje na 2/3 po slovensky. Takže neviem ti viac poradiť.
        • Lokalizačné balíky 13.08.2006 | 00:16
          Dumaru   Návštevník
          Skúšal som upgradnúť Gaim na novú 2-kovú beta verziu, ale tiež komunikuje na 2/3 po slovensky. Takže neviem ti viac poradiť.
        • Re: Re: Re: lokalizaĂ�ďż˝nÄ�Ĺ balÄ& 13.08.2006 | 00:54
          Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
          Gaim mi v nejnovejsi verzi (1.5.1cvs), co je ve stable ubuntu, jede cesky, takze predpokladam, ze bude behat i slovensky... Zkusil bych preinstalovat balicek.
          -- Buduj vláčky, posílíš mír!