winamp v linuxe

Sekcia: Aplikácie & Desktop 13.08.2006 | 13:21
XXX   Návštevník
ide winamp v linuxe ?
    • Re: winamp v linuxe 12.08.2006 | 23:29
      Miro   Návštevník
      V Linuxe je je program XMMS a Beep media player, ktory je Winapu sakra podobny :) Povedal, by som, ze ak si ho naskinujes ako Winamp, tak Winamp v Linuxe skutocna funguje :)
      • Re: Re: winamp v linuxe 12.08.2006 | 23:45
        marek   Návštevník
        mne sa podarilo rozbehat winamp v linuxe s pomocou wine tak vyskusaj to
      • Re: Re: winamp v linuxe 12.08.2006 | 23:46
        marek   Návštevník
        mne sa podarilo rozbehat winamp v linuxe s pomocou wine tak vyskusaj to
      • Re: Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 00:50
        Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
        ... nebo BMPx nebo Audacious... Nevidim zvlastni duvod proc pouzivat winamp pod linuxem...
        -- Buduj vláčky, posílíš mír!
    • Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 00:55
      Avatar Lukáš Debian  Používateľ
      Myslim, ze existuju aj lepsie prehravace ako winamp, skus pozriet na Amarok, je to naozaj vyspely prehravac.
      • Re: Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 03:34
        Avatar Dávid Sokol Ubuntu 7.04 Desktop/NB  Používateľ
        moj skromny nazor ...... : xmms je v podstate winamp ... pokiaľ viem tak šikovnejší v určitých veciach ... ale ja osobne veľmi odpotúčam xmms ....... :D p.s. --- otázka je aj čo riešiš .. ak xeš prehrávač mp3 tak xmms je super ... ak xeš nejaké neviem aké špeciálne funkcie tak amarok ... ale ja osobne ako si myslím že bežný užívateľ nepracujúci s hudbou nepotrebuje viac .... iba xmms! :D.
        ta ... JA .. resp. moja maličkosť... ;)
    • Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 10:48
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      xmms je vyborna vec... a ak chces skusit aj nieco co tu este spominane nebolo, mozes napriklad vyskusat xfmedia :) malicky ale celkom fajn
    • Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 11:21
      Sunny   Návštevník
      A z akeho dovodu chces (potrebujes) pouzivat Winamp v Linuxe?
      • Re: Re: winamp v linuxe 13.08.2006 | 13:21
        Fursdy   Návštevník
        Nechapem co sa tu riesi, existuje mnoho dobrych prehravacov v linuxe... ked tak velmi chce pouzivat winamp tak nech ho pouziva ved existuje aj port pre linux a urcite netreba ziaden Wine... look http://www.google.sk/search?q=winamp+for+linux&start=0&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official