edge modem, pppd, mrznutie klavesnice

Sekcia: Konfigurácia 19.08.2006 | 17:54
Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
zdravim, tak problem mam taky. kym som mal na starej sunke vector linux tak bolo pri pripojeni -edge modem od orange- vsetko v poriadku. dnes som to nahodil na druhu masinu P3 866/128Mb RAM - HP Vectra VL 400 DT a prehodil som si tie skripty z predchadzajucej instalacie. ale pppd sa pripoji v pohode, ale ked spustim nieco co by malo pouzit internet ka mi uplne vypadne klavesnica ale myska ide a aj vsetko ostatne. po chvili spadne spojenie ale popritom som si vsimol ze zatazenie procesora - top - vybehne na 100% a drzi sa potom medzi 100-97%. kedze nemam klavesnicu funkcnu tak nemozem to ani vypnut cez kill. inak proces ktory vybehne na 100% sa meni. naposledy to bolo init ale stale to ma PID 2. ked dam vypnut pc alebo reboot tak to ostane visiet na prikaze term. uz ma fakt nic nenapada co s tym. p.s. lynx a aj dillo raz dokazali nacitat stranku ale hned na to to spadlo.
    • Re: edge modem, pppd, mrznutie klavesnice 15.08.2006 | 22:58
      Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
      nikto netusi co s tym moze byt? :-(
    • Re: edge modem, pppd, mrznutie klavesnice 19.08.2006 | 12:26
      Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
      este ma tak napadlo nemoze to mat nieco spolocne s nedetekovanou sietovkou? lebo som si vsimol ze ju nenaslo. ale tu nenasliel ani win98 hmm
      • Re: Re: edge modem, pppd, mrznutie klavesnice 19.08.2006 | 17:54
        Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
        blbost, je vypnuta v BIOSe. :-) ta jaka parada. si to tu riesim sam. do 5 rokov to snad stihnem :D