Navrh na mierne vylepsenie ergonomie linuxos.sk

Sekcia: Komunita 13.09.2006 | 01:06
Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
Mam len taky detail. V lavo je sekcia obchod kde je zobrazenych niekolko (asi najnovsich) distribucii. Ale ked sa na to clovek pozrie tak by si pomyslel ze mate len tie, podla mna by bolo vhodnejsie pridat dalsi riadok asi takto: [ obchod ] - Freespire 1.0 - OpenSUSE 10.1 CD\DVD - Fedora Core 5 - Mandriva Linux 2006 - Debian 3.1 Sarge DVD - dalsie... Pricom odkaz "dalsie..." bude taky isty ako ten odkaz "Obchod". Drobnost ale dolezita. Nemyslite? dvh
    • OK 16.08.2006 | 17:33
      Avatar Ondrej Hučko Kubuntu  Používateľ
      Upravil som to podľa návrhu :). Vďaka.
      • Re: OK 23.08.2006 | 14:11
        Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
        Ondrik aj ja by som mal jeden napad - natrvalo tam pridat nieco ako "zisti pre mna najvhodnejsiu distribuciu" a odkazovalo by to na ten testik ktory jedneho pekneho dna dal Tomas Srnka ako spravicku :) akosi sa stratilo ubuntu... hmmmmm... a tiez xubuntu by som privital aby bolo "vo vnutry" obchodu... a tiez napisat ci su aj verzie oznacovane ako "alternate"
        • Re: Re: OK 23.08.2006 | 21:16
          -   Návštevník
          K tomu (K/X/Ed)Ubuntu: Kedze Desktop CD sa da ziskat zdarma cez ShipIt programy tak by bolo dobre keby sa v obchode dalo objednat Alternate install CD alebo aj Server install CD.
          • Re: Re: Re: OK 02.09.2006 | 22:30
            Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
            xubuntu sa neda dostat cez shipit :)
            • Re: Re: Re: Re: OK 03.09.2006 | 00:20
              x   Návštevník
              vazne? a to ti kto povedal?? :D
              • Re: Re: Re: Re: Re: OK 03.09.2006 | 11:43
                Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
                pan dolezity ked vies vsetko tak napis adresu :) ale pochybujem ze by canoctical tak rychlo zmenil svoj postoj ku xubuntu... ozaj, poradim Ti vynikajucu stranku ok? www.google.com
          • Re: Re: Re: OK 12.09.2006 | 22:54
            Avatar milossramek kubuntu, debian  Používateľ
            do obchodu by som doporucil K/X/Ubuntu DVD. Volakto sa tu v fore stazoval, ze s CD sa daleko bez siete nedojde. Bezpochyby mal pravdu. Ubuntu je pritom znacne popularne m
            • Re: Re: Re: Re: OK 12.09.2006 | 23:08
              Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
              jj suhlas a co tak dat moznost poslania vytlaceneho manualu? napriklad to na mandrivu, alebo nieco ine (zamerne nehovorim podrobnosti) :)
              • Re: Re: Re: Re: Re: OK 13.09.2006 | 00:45
                Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
                ako bolo pisane v niektorom clanku ... www.freelinuxdisk.org ... a kto mi chce pomoct so slovenskou odnozou (official samozrejme) piste na emdi@emdi.sk :)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: OK 13.09.2006 | 01:06
                  c   Návštevník
                  K tomu vsetkemu by som este dodal, ze by som aj zrusil jednotlive linky na disto, aj tak vsetky odkazuju na ten isty odkaz a nechal link len na obchod alebo spravit to inac.