Otazka ohladne distra na FSD 2006

Sekcia: Ostatné 13.09.2006 | 20:49
Avatar sejtys Red Hat 8, Debian, SUSE 10  Používateľ
Zdravim vas vsetkych. Xel by som sa spytat, podla vsetkeho sa dostavim na Software Freedom Day do KE. Uz som sa tu a este po par forach pytal na to ako prinutim aby fungovalo aj ACPI aj LAN na mojej note skusil som asi secko co sa dalo ale nejak sa nedari.. :( Stale to blbne. Tak otazka znie: Neviete nahodou ci tam bude niekto co by mi mohol z tym pomoct (cital som ze je moznost z pomocou si instalovat nejake Distro). Halvne ma zaujima ze ake distro by som si mal zohnat/doniest [asi tak ze ak donesiem napr SUSE a ludia tam pouzivaju Debiana tak budem asi v pr...] osobne nemam strach pred nijakym distrom. Ak sa sprospo pytam tak ma nekamenujte.. ;)
    • Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 16:37
      Bill Gates   Návštevník
      Kup si Windows Vista a budes maximalne spokojny ;-) A mozno sa naucis pisat ako normalni clovek a nie ako pubertak. Alebo Linuxacke klavesnice nemaju CH :-D
      • Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 16:40
        Avatar sejtys Red Hat 8, Debian, SUSE 10  Používateľ
        Milej zlatej keby som xel Hlistu tak si ju kupim. A okrem toho merad podporujem vykradanie autorskych napadov na ucely ziskavanie nehoraznych penazi za veci co uz funguju niekolko rokov na podstatne pomalsom HW..;)
        • Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 17:17
          Bill Gates   Návštevník
          Spolocnost Microsoft NIC a NIKOHO nevykrada. K technologiam a napadom sa dostane absolutne regulernym sposobom. Na rozdiel od Linuxu vie tieto technologie, o ktorich vie iba velmi malo ludi predat a uviest na svetlo sveta. Nikoho nezaujima, ze technologia uz existuje, ked je zapadnuta prachom a nikto o nej nevie a prave toto sa snazi Microsoft zmenit. P.S.: Tolko gramatickych chyb v jednom prispevku :( Pekna vizitka Linuxu :-D
          • Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 17:23
            Avatar M@trixX Mandriva 2007.1  Používateľ
            Nemam rad Billa Gatesa, a neviem, ako si sa dostal na tuto stranku :DDD BTW - praktiky microsoftu mi pripadaju nehorazde a idiotske a vobec ich nemienim podporovat... (hoci uz cakam, kedy do OS vlozia XGL a compiz - a nie len taky slaby odvar, ako to vypada v hliste.)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2 13.09.2006 | 17:31
              Bill Gates   Návštevník
              Preco ho nemas rad. Vari ho poznas? V com su praktiky MS "nehorazne a idiotske"? Uved priklad. Len pre tvoju informaciu novy OS od MS ma oznacenie Vista a nie "Hlista". MS sa aspon sprava korektne a "nezhovaduje" konkurencne OS. V Linuxackej komunite permanentne narazam na slaboduche prispevky so snahou poskodit Windows a spolocnost MS.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na F 13.09.2006 | 17:49
                Legion   Návštevník
                ved robis to iste... ak mas zaujem robit zo seba debila a provokatera rob to niekde inde. Ak sa ti nepaci, ze to robia linuxaci, BSDckari a pod. nespravaj sa ako oni. Dakujeme
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na F 13.09.2006 | 18:28
                Avatar M@trixX Mandriva 2007.1  Používateľ
                1.) Nepoznam ho, ale poznam jeho zivotopis... Ma dokonca datum narodenia ako ja - 28.10. 2.) V tom, ze odkupia 100 rokov stary software, daju nan nalepku "mikrošrot" a predavaju za nehorazne dolare. - To u mna neni normalne, ze niekto vyvinie soft, po sto rokoch preda ho [mikrošrotu], mozno za nejaky dolar a mikrošrot z toho urobi najlepsi produkt pod slnkom a prevratnu novinku, ktoru oni (len a len oni) vymysleli. 3.) Ani Linux nezhovadzuje Win, to KOMUNITA... Oknistá komunita nezhovadzuje Linux? Nie? To preto, ze okna komunitu nemaju... Okna maju iba BFU-ov, ktorych vobec nezaujima co to je, BFU-ov, ktory na oknach robia, pretoze si nemozu vybrat (alebo ani nevedia) a ludi, ktory na oknach zarabaju (programatori a pod.) - na Linuxe sa moc zarobit neda kvoli predchadzajucim dvom skupinam. 4.) Vypadni z tohoto fora, lebo spacham na Teba atentat, Seko Brany !!!
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra 13.09.2006 | 19:25
                  Bill Gates   Návštevník
                  "4.) Vypadni z tohoto fora, lebo spacham na Teba atentat, Seko Brany !!!" Inak to nejde? Preco hned pouzivat hrubu silu? To su praktiky linuxovej komunity? Windows nema komunitu, pretoze ju nepotrebuje. Windows je funkcni system, kde skoro vsetko funguje ako ma a netreba studovat niekolko tyzdnov manualy aby som nainstaloval jeden ovladac. V Linuxe sa stale nieco po..rie. Co je zle na tom, ak niekto odkupi nejaky softver, upravi ho a potom ho predava pod svojou znackou? Ak je pre vas toto nepochopitelne, tak odporucam destinaciu Kuba.
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne dis 13.09.2006 | 20:03
                    WlaSaTy   Návštevník
                    :Windows je funkcni system, kde skoro vsetko funguje ako ma a netreba studovat niekolko tyzdnov manualy aby som nainstaloval jeden ovladac. kludne skocim za tebou aj s mojim plne funkcnym scannerom, skus ho spojazdnit pod windows a budes maximalny frajer. pod linuxom mi fungoval okamzite a bez potreby instalacie akychkolvek ovladacov. vidim ze diskutovat na tuto temu nema absolutne vyznam, tato tema bola zalozena iba za ucelom _FLAME_.
          • Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 18:03
            Sunny   Návštevník
            Skontroluj si svoj prispevok, ked uz kritizujes uroven pravopisu ...
            • Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 19:14
              Avatar sejtys Red Hat 8, Debian, SUSE 10  Používateľ
              Paani paani Poprosil by som sa vyjadrit k tomu co som sa pytal... Nie som vobec raad ze sa strhla FlameWar. Takze by som poprosil adminov aby {ak je to mozne obananovali Billa}. Nepotrebujem jeho narazky. PLS skuste mi PLS podat relevantvu info PLS
              • Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 19:33
                Bill Gates   Návštevník
                Doobre, doobre uz vam dam pokoj. Vidim, ze to nema vyznam. Zijete vo svojom vlastnom uzavretom svete. Nevadi. Vsak raz sa ta puberta skonci a nastupi realny zivot. Prajem prijemny zvysok vecera ;-)
                • Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 20:36
                  david   Návštevník
                  http://softwarefreedomday.org/teams/europe/slovakia je aj mail na Petra, co bude v Kosiciach.Spytaj sa rovno jeho. Cakame vas aj v Nitre :) Bill Gates prid poyriet, budem vayne rad.
                  • Re: Re: Re: Re: Otazka ohladne distra na FSD 2006 13.09.2006 | 20:49
                    Avatar sejtys Red Hat 8, Debian, SUSE 10  Používateľ
                    dakujem budem ho kontaktovat