Flash Player

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.09.2006 | 23:09
matesso   Návštevník
Nazdar setci mam mensi problem s integraciu flash playeru do Firefoxu Distribucia Fedora 5, nainstalujem flash player cez konzolu podla navodu, setcko prebehne v poriadku, ziadne chybne hlasenia, dokonca aj v adresari plugins vo firefoxe najdem potrebne subory a firefox akosi stale hlasi ze ho treba doinstalovat. Ak viete pomoct prosim poradte. Dakujem. Mato
    • Re: Flash Player 13.09.2006 | 17:52
      m0d0r   Návštevník
      tak si to doinstaluj cez firefox. Tak ti to urcite pojde
      • Re: Re: Flash Player 13.09.2006 | 19:48
        matesso   Návštevník
        to vobec nejde, praveze preto som to instaloval manualne, netrba vo firefoxe nieco nastavit, neviete ??
        • Re: Re: Re: Flash Player 13.09.2006 | 20:05
          WlaSaTy   Návštevník
          mozno je moja otazka mimo, ale skusil si dve veci? 1) vypnut vsetky instancie internetovych prehliadacov 2) spustit firefox z terminalu a pozriet co pise ps.: mozno sa konkeror montuje firefoxu do pluginov.
          • Re: Re: Re: Re: Flash Player 13.09.2006 | 23:22
            matesso   Návštevník
            Ked ho spustim aj ako root s konzoli tak mi nevypisuje nic, lebo mi skoci na druhy riadok a mozem s konzolov dalej robit, ani v konquerori nejde flash, nist, uz som trocha bezradny, ze preco to nechce ist, bo flash potrebuje clovek dneska dost....
          • Re: Re: Re: Re: Flash Player 13.09.2006 | 23:27
            matesso   Návštevník
            Ked ho spustim aj ako root s konzoli tak mi nevypisuje nic, lebo mi skoci na druhy riadok a mozem s konzolov dalej robit, ani v konquerori nejde flash, nist, uz som trocha bezradny, ze preco to nechce ist, bo flash potrebuje clovek dneska dost....
            • Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 13.09.2006 | 23:50
              <<<>>>   Návštevník
              nic netreba nastavovat ono si to nastavi sam dobre skus do firefoxu ako url napisat about:plugins a ak tam bude zmienka o flash player taq to tam urcite je inak pri instalacii manual musi byt FF vypnuty;) ale myslim ze ked ti vypise ze modul chyba taq staci kliknut na to pucle a staci vsetko odklepnut a malo by to byt ;)
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 14.09.2006 | 20:54
                matesso   Návštevník
                Nazdar, setci Dakujem pekne za rady. Bohuzial stale to nefunguje. Nainstaloval som presne podla postupu, dokonca potom aj ako root, do plugins directory, presne podla navody subory aj do firefoxu aj do mozilly, a stale nic, ked dam about:plugins, stale mi vypisuje ze tam nist neni, instaloval som to pri vypnytych browseroch, napada Vas este nieco ??? :)
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 14.09.2006 | 21:24
                  macbeth   Návštevník
                  Ano rovnaky problem som mal aj ja v Ubuntu az neskor som prisiel na to, ze ked som nainstaloval firefox 1.5.0.5 tak mi to islo pri starisch verziach to blblo skus nainstalovat ten novsi firefox. ma oznacenie myslim US
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 14.09.2006 | 21:27
                  WlaSaTy   Návštevník
                  taka malickost, nemas nahodou 64 bit system?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 14.09.2006 | 22:36
                    matesso   Návštevník
                    No nainstaloval som aj 1.5.0.6 verziu, spustil som okontroloval som oznacenie, aby setko sedelo, spustil som instalaciu flashu, prebehal v pohode, vsetko, vsetko podla pravidiel, vysledok NIST, vyskakuje mi pri instalacii ze potrebuje nejake fonty, ale to iba ako NOTE, nie ako Warning ze ich nemam. nemoze to suvysiet so zabezpecenim systemu, ked ho mam na najvyssej urovni, mam Fedora 5.
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Flash Player 14.09.2006 | 23:09
                      mart   Návštevník
                      taky mi to kdysi v nejake rpm_kove distribuci neslo a zjistil jsem ze chybi libstdc+ (myslim, ze Ti tam bude taky nejaka knihovna chybet) , jen nevim, jak to zjistit, kdyz Ti ff v konzoli nic nevypise :)