Nechcem vela od FLUXBOXU?

Sekcia: Aplikácie & Desktop 18.09.2006 | 21:00
PUMA   Návštevník
zdravim vsetkych linuxakov... mal by som par otazok na ktore snad dostanem odpovede. pouzivam archlinux+fluxbox. vyskusal som snad vsetky zname(aj nezname) window manazery a neustale som sa vratil k fluxboxu a dnes ho spokojne uzivam, avsak je par veci, ktore mi vrtaju v hlave: 1.) da sa vo fluxboxe urobit plynuly prechod z plochy na plochu, ako v enlightenment? myslim to,ked pridete myskou na okraj obrazovky a posuniete vas to do druhej plochy, ak sa nemylim, vola sa to WARPING... patral som na nete,ale nic som nenasiel... 2.) poradte mi prosim nejaky podobny program ako KOOLDOCK ,jednoducho zisla by sa nejaka lista s ikonkami ,akurat ze kvoli kooldock musim stiahnut KDE a to sa mi moc nepaci... 3.) toto mozno bude trosicku okrajove ,ale ako spojazdnim program bbmail? 4.) a este posledna vec,tiez okrajovo,ale myslim,ze kto sa vyzna vo veciach okolo fluxboxu poradi mi. nejak sa mi nedarilo nastavit CONKY,tak aby zobrazoval aktualne pocasie a xmms informacie....co treba pre to urobit a ako? som zaciatocnik, berte prosim do uvahy... dufam,ze dostanem nejake odpovede, ved nikto uceny z neba nespadol... vdaka
    • Re: Nechcem vela od FLUXBOXU? 14.06.2007 | 14:58
      jkjk   Návštevník
      Myslim ze ziaden zaciatocnik by sa nemal hanbit alebo ospravedlnovat za to ze je na zaciatku (ale je dobre to spominat.. :) . Ak sa niekto niekomu smeje, je to problem komunity!