IBM DB2 a Fedora5

Sekcia: Aplikácie & Desktop 20.09.2006 | 12:55
JoZo   Návštevník
Je mozne nainstalovat IBM DB2 databazu pod Fedora Core 5? Ked ano poslite mi prosim link, kde o tom nieco je. Hlasi mi, ze je nepodporovana distribucia, alebo nieco v tom zmysle. email: zjozef@post.sk
    • Re: IBM DB2 a Fedora5 19.09.2006 | 18:26
      m0d0r   Návštevník
      a co takto vypisat presny chybovy vypis ????
      • Re: Re: IBM DB2 a Fedora5 20.09.2006 | 09:45
        JoZo   Návštevník
        DBI1189E here has been an attempt to install a DB2 instll image for a platform that does match the current platform Linux on which DB2 is being installed Possible causes include: - This DB2 install image is not valid for the current platform - The current platform is not support by DB2 User Response: Install DB2 using the DB2 install image that corresponds with the current platform Linux. Na www.ibm.com nie je install image priamo pre Fedoru, stiahol som pre Red Hat. A teda otazka je, ze ci je mozne nainstalovat tu DB2 pod Fedorou? A ked ano, tak ako? Alebo kde o tom nieco pise.
        • Re: Re: Re: IBM DB2 a Fedora5 20.09.2006 | 12:55
          WlaSaTy   Návštevník
          ked berieme do uvahy niekolko skutocnosti, tak by to malo byt mozne. 1) korporacie zaoberajuce sa vyvojom komercnych databaz podporuju enterprise linuxy (sles, rhel) a fedora je urcena okrem ineho ako testovacia platforma pre rhel takze medzi nou a rhel nie je velky technicky rozdiel 2) not supported znamena nepodporovana, to vsak neznamena ze by to nebolo mozne skusal si sa pozriet do dokumentacie na nejaky parameter ktory to pretlaci na silu? napriklad force alebo tak nejak.