Usb edge modem zadacom

Sekcia: Hardware a Drivery 20.09.2006 | 22:45
Lubo   Návštevník
Zdravím. Viem,že sa tu toho popísalo strašne vela,ale ako čítam tak čítam,tak som z toho blbý. Práve som prešiel s windowsa na linux. Je to tretia verzia linuxu a až pod ubuntu sa mi podarilo nejako spraviť pripojenie a teda aj toto tu písať. Mohol by som poprosiť niekoho,kto by mi podrobne napísal ako nakonfigurovať modem a aj nastavenie pošty.Teraz tu mam ubuntu, ale mam aj suse 10,1 a aj red hat linux. Ale ubuntu 5,10 sa mi páči najviac. A všetkým vopred dík. lubo.kucak@orangemail.sk
    • Re: Usb edge modem zadacom 19.09.2006 | 22:25
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Pred tým, ako položíš dotaz, skús prezrieť toto fórum!
      • Re: Re: Usb edge modem zadacom 19.09.2006 | 23:10
        WlaSaTy   Návštevník
        skor by sa stacilo zamysliet a napisat co je to za modem a ako ho identifikuje linux. popripade aj co je to za poskytovatela. bez informacii je technicky nemozne poradit.
        • Re: Re: Re: Usb edge modem zadacom 19.09.2006 | 23:26
          Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
          druh modemu ma v predmete. a uz sa to tu riesilo x krat.
          • Re: Re: Re: Re: Usb edge modem zadacom 20.09.2006 | 21:53
            WlaSaTy   Návštevník
            to je pravda, ale clovek ktory vyvinie aspon nejaku aktivitu ma zaujem o vyriesenie problemu. a nesnazi sa s tym okradat o cas druhych. navodov je skutocne dost, ci uz od vyrobcu alebo od (spokojnych) uzivatelov. takze vyhovarat sa nema zmysel.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Usb edge modem zadacom 20.09.2006 | 22:45
              Avatar rado_shadow Debian  Používateľ
              jj, druhou vetou som to tak myslel. ked som to ja pochopil a rozbehol :-)
    • Re: Usb edge modem zadacom 19.09.2006 | 22:51
      Vlado   Návštevník
      "Ale ubuntu 5,10 sa mi páči najviac." - a Ubuntu 6.06 LTS sa ti bude hádam páčiť ešte trošku viac ako najviac :)
    • Re: Usb edge modem zadacom 20.09.2006 | 21:36
      Avatar Pavel Q4OS KDE  Administrátor
      Už viac ti nemôžem pomôcť, môj návod by mal byť postačujúci. Ale ak nie, kontaktuj ma na mail a doriešime to cez messengera.