torrent klient

Sekcia: Konfigurácia 13.10.2006 | 22:24
qwert   Návštevník
chcel by som sa spytat aky bittorrent klient bezi na linuxe, mam slackware a ako ho nainstalovat, a nakonfigurovat... potreboval by som nieco, co by sa ovladalo cez konzolu, bezalo by to na domacej gateway, a fungovalo nejak tak, ze by som .torrent subor nahral na gateway cez ftp, a potom by som cez telnet nejak jednoducho spustil stahovanie... je to nejak mozne, a ako to zrealizovat?!
    • Re: torrent klient 11.10.2006 | 01:36
      azurIt   Návštevník
      ja v konzole pouzivam originalneho bittorrent klienta (konkretne btdownloadcurses) - je napisany v pythone takze funguje vsade.
      • Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 02:05
        qwert   Návštevník
        no som si stiahol ten original v pythone, lenze co s tymi subormi, ako ich mam upravit, kde ich popresuvat a tak aby mi to islo... linux pouzivam asi 4 dni, takze nemam prehlad
        • Re: Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 12:56
          azurIt   Návštevník
          coze ? ;)
          • Re: Re: Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 18:51
            qwert   Návštevník
            ako coze? stiahol som si ten bittorrent, je to zabalene v nejakom subore, je tam kopec suborov, ako to mam nainstalovat a rozbehnut?!
    • Re: torrent klient 11.10.2006 | 12:44
      roven   Návštevník
      rtorrent
      • Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 13:08
        Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
        he he, potvrdzuje sa to co som tu uz vravel, jednoznacna otazka v slovencine musi mat minimalne 3 slova! On nechcel "zohnat torrent klienta" ale "blokovat torrent klienta"
        • Re: Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 13:10
          Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
          Pardon, odpovedal som na zly topic, sorry
          • Re: Re: Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 14:31
            azurIt   Návštevník
            nehul tolko ;)
      • Re: Re: torrent klient 11.10.2006 | 13:38
        uid0   Návštevník
        tak tak. a onedlho bude mat aj encryption...
        • Re: Re: Re: torrent klient 13.10.2006 | 22:24
          Avatar uid0 Debian  Používateľ
          http://libtorrent.rakshasa.no/ticket/171 tak sa mi podarilo po tuhom boji sprevadzkovat to sifrovanie :) ak by mal niekto zaujem o debian balicky, nech sa ozve (kompilovane na etchi)
          Debian. apt-get into it…