SuperKaramba

Sekcia: Aplikácie & Desktop 14.10.2006 | 18:43
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Ahojte. Uz nejaky cas mam SuSe a trapi ma jedna vec, ako mam nastavit, aby si superkaramba pri zapnuti linuxu nepytala root heslo, ale aby sa spustila automaticky, dost ma to spomaluje, napr. zapnem si pocitac a idem si zohriat jedlo ... a ked pridem s jedlom ku PC uz chcem mat vsetko nahodene :D neviete poradit? Dakujem
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: SuperKaramba 14.10.2006 | 18:20
      Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
      a tu superkarambu musis pustat ako ROOT?
      Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
      • Re: Re: SuperKaramba 14.10.2006 | 18:22
        Avatar Milan Dvorský debian,mint kde,android  Administrátor
        presne ... spustaj ju ako user a nie ako root ...
        • Re: Re: Re: SuperKaramba 14.10.2006 | 18:25
          Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
          a kde nastavim aby som ju spustal ako user a nie ako root? :( som linuxovy zaciatocnik ...
          There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
          • Re: Re: Re: Re: SuperKaramba 14.10.2006 | 18:30
            Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
            ok, zapni si ju raz pri starte, vypni ju, stlac ALT+F2, napis: superkaramba, stlac enter a potom si nahraj tie temy znovu. Pri dalsom restarte by nemal uz pytat heslo.
            Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
            • Re: Re: Re: Re: Re: SuperKaramba 14.10.2006 | 18:43
              Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
              Dakujem
              There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people