Co mam spravit? :(

Sekcia: Ostatné 15.10.2006 | 15:03
Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
Maly viki ( ja :D ) bol dneska v Optime a vosiel do knihkupectva s tym ze chce nieco o pyramidach, vtom si vsimol podivneho pana, ktory vizeral ako programator, pri sekcii PC literatura, tak sa tam vybral a pozrel sa do vykladu. Keby mohol, tak by si zobral vsetko :D ale on nemohol, tak pozeral a najprv nasiel 820 stranovu knihu \"Hackujeme s Linuxem!\" ale ta bola velmi zlozita.Tak sa pozeral po niecom co ovlada ( PHP , html, css a ine webove aplikacie ) a nasiel knizku \"Ako tvorit úspešné web designy\" alebo nieco v tom zmysle, ale boli tam len zaklady css a html a to predsa viki vie. V tom mu vbila do oci knizka \" Vrecková príručka pro začátečníky s Linuxem\" hiii to bolo ono, knizku napisal nejaky 25 rocny programator, ktory na prvu stranu napisal \"Túto knihu věnuju rodičem\". No a kedze sa bude chciet ucit este nadalej, pozrel sa po nejakej knihe v ktorej boli popisane funkcie od zaciatku, no trosku zlozitejsie a zevraj po precitani a nauceni obsahu bude citatel obohateni o tajomstva linuxu.V tom sa ten pan chytil za hlavu, ked uvidel co mam v ruke, takze to budu asi dobre knizky. Bingo! Tak si zobral dve knizky a siel za mamkou a sestrou. Mamka bola velmi mila a povedala vikimu ze si moze zobrat obydve. Prisli ku pokladni a v tom vybrala vikiho sestra Tina studentsku kartu ISIC a dostala na knizky zlavu 10% , Celkom dobry nakup. V tom si viki uvedomil ze narodeniny ma az 20teho oktobra (dneska je 14 oktobra) a zacal sa pytat ci nemoze dostat jednu knizku uz dnes. Mamka mu povedala, ze nie, lebo ze to potom nebude take , ako ked sa na nieco tesite a dostanete to. Tak ich musel odlozit do kumbalu do skryne. A teraz len tak mukari na pc , pise tento clanok, a prosi vas o radu, co ma spravit aby dostal jednu knizku skor. Viki si prosi len odpovede ktore nebudu obsahovat text \" pockaj si \" a pod. Viki dakuje za skore odpovede.
There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
    • Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 21:23
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      ak najdes a svojom pozemku ropu alebo nieco podobne, mozes si takych peknych kniziek kupit aj tisic :)
      • Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 21:46
        Avatar Dare_devil Debian, OpenSuse  Používateľ
        ale ja potrebujem , aby mi mamka dala tu knizku ... :D
        There is no flag large enough to cover the shame of killing innocent people
        • Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 22:01
          Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
          vies anglicky?
          Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
          • Re: Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 22:34
            meno   Návštevník
            podla mna si robi prdel
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 22:39
              WlaSaTy   Návštevník
              podla mna je tak nainvny ze veri na mikulasa a mysli si ze mamina cita toto forum.
        • Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 22:07
          skywaker   Návštevník
          skus kniznicu, mozno tam tu tvoju knizocku budu mat na pozicanie :)
    • Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 22:49
      Avatar uid0 Debian  Používateľ
      Trpezlivosť ruže...ehm... knihy? prináša. :)
      Debian. apt-get into it…
    • Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 23:11
      Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
      knihy su pre cloveka tym, cim su pre vtakov kridla
      • Re: Re: Co mam spravit? :( 14.10.2006 | 23:32
        Avatar uid0 Debian  Používateľ
        ak sa to tyka beletrie, tak nesuhlasim. inac je to mozne :)
        Debian. apt-get into it…
        • Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 13:10
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          no tak zoberiem dva slabikare a odletim niekam :-)
          • Re: Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 13:59
            Avatar uid0 Debian  Používateľ
            sliepky maju tiez kridla...
            Debian. apt-get into it…
    • Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 01:48
      Avatar marián Fedora,Vector,Slack  Používateľ
      LDP ?? niekde sa tu vala aj pdf-ko .. to je knizka za vsetky drobne
      • Re: Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 13:03
        Avatar Tomáš Srnka Barz čo, už asi všetko  Administrátor
        Dlho som robil linuxos.sk, neskôr založil vpsFree.cz, posledných pár rokov ako tech. riaditeľ vo Websupporte
        • Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 13:12
          Avatar Stanislav Hoferek Greenie 18.04  Používateľ
          je tam chyba na stranke - vo vete o dokumentacnom projekte chyba pismeno T :-)
        • Re: Re: Re: Co mam spravit? :( 15.10.2006 | 15:03
          ..   Návštevník
          tak , tak, na netu najdes spoustu informaci o linuxu i ve slovencine a ten tyden co budes cekat na ty knihy Ti jiste stacit nebude :D