soft na zmenu ip adresy

Sekcia: Aplikácie & Desktop 21.10.2006 | 19:29
Acid   Návštevník
Zdravim. Chcel by som sa opytat, ci nie je nejaky soft na zmenu ip adresy. Neviem ako sa ta ip adresa vola ale myslim tu ktoru mi zobrazuju www stranky (napr. rapidshare) lebo asi mam zdielanu ip. PLS help. Vo win som nasiel Torpark, neviem ako to funguje ale je to strasne pomale. Vdaka.
    • Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 22:39
      WlaSaTy   Návštevník
      ano je, hladas nieco ako anonymizer alebo verejne dostupne proxy. otazkou je co s tym chces dosiahnut, vyssia prenosova rychlost to nebude (poziadavky sa vylucuju).
      • Re: Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 23:18
        Acid   Návštevník
        Nechcem vyssiu rychlost. Ja ked chcem tahat cez rapidshare, tak mi stale vypise ze mam zdielanu ip adresu. Nechcem aby som mal zdielanu.
        • Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 23:31
          WlaSaTy   Návštevník
          hm, predpokladam ze si zadal do google vyrazy ako anonymizer alebo public proxy. rychlost nic moc a samozrejme ze sa ich zoznamy menia, ale je to rychlejsie ako torpark.
          • Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 23:34
            ---   Návštevník
            myslis tor a privoxy?
          • Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 23:37
            Acid   Návštevník
            Skusal som take ale nejako sa mi nedarilo. Ako by som to mohol poriesit aby som mohol tahat z rapidshare? neviem ci by to slo cez annonymizer-y. Skusal som jednu stranku a neslo to. A ani freeproxy neslo.
            • Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 19.10.2006 | 23:57
              Acid   Návštevník
              Ak by nebol taky soft pod linuxom, tak poradte nejake dobre proxy alebo anonymizery PLS. Dikes.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 20.10.2006 | 00:04
                Acid   Návštevník
                Ja sa pytam preto, lebo sa do toho nerozumiem. A mozno ste sa niekto s takymto stretli, tak poradte PLS.
            • Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 20.10.2006 | 00:02
              WlaSaTy   Návštevník
              zrejme vies preco sa brani rapid share pred stahovacmi takymto sposobom a asi ta napadlo ze s tymto riesenim nebudes prvy. takze kym najdes nieco pouzitelne, tak sa natrapis. ale nie je to stratene, len to chce trpezlivost ...
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 20.10.2006 | 00:11
                luzr   Návštevník
                Zaplatit a tahat do nemoty..
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adresy 20.10.2006 | 00:33
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                tor je pouzitelny celkom dobre...
                Debian. apt-get into it…
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip adres 20.10.2006 | 00:34
                  Acid   Návštevník
                  A existuje a linux verzia?
                  • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu ip a 20.10.2006 | 00:55
                    Avatar chembro   Používateľ
                    tor je linux verzia http://tor.eff.org/
                    • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zmenu 20.10.2006 | 00:55
                      Avatar chembro   Používateľ
                      pardon linux program
                      • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft na zm 20.10.2006 | 00:59
                        miso   Návštevník
                        nepomoze ifconfig??
                        • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: soft n 20.10.2006 | 01:54
                          Acid   Návštevník
                          ifconfig? nieco som o tom niekde cital, no v podstate o tom neviem nic :) Da sa tam nieco nastavit?
                          • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: so 21.10.2006 | 19:13
                            workyb   Návštevník
                            To ti nepomoze.
                            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re 21.10.2006 | 19:29
                              WlaSaTy   Návštevník
                              to by uz bolo jednoduchsie za danu sluzbu zaplatit. bud si dat penu ip pre seba od poskytovatela alebo zaplatit raidshare ...