inštalácia cpkg balíkov

Sekcia: Aplikácie & Desktop 25.10.2006 | 22:28
Cpkg_unknow   Návštevník
zdravím.. Jak sa inštalujú balíky s koncovkou .cpkg, bo jedná hra má verzie len .rpm a potom toto .cpkg, a mám ubuntu linux. Keď to rozbalím, a vyskúsam ./configure atď. tak to nejde! Prosím help
    • Re: inštalácia cpkg balíkov 24.10.2006 | 17:03
      Cpkg_unknow   Návštevník
      Dopekla aj mi tu niekto poradí..??! :(
    • Re: inštalácia cpkg balíkov 24.10.2006 | 20:25
      WlaSaTy   Návštevník
      jedna pani povedala o "jednéj hre" ze ma na domovskej stranke navod na instalaciu. co by si chcel ineho poradit na takto formulovanu otazku?
      • Re: Re: inĹĄtalĂĄcia cpkg balĂ­kov 25.10.2006 | 00:49
        Cpkg_unknow   Návštevník
        Ale vážne...tam nebol žiadny návod.. v googli skoro nič nenašlo (alebo som len moc leniví) Prosím poradte...
      • Re: Re: inĹĄtalĂĄcia cpkg balĂ­kov 25.10.2006 | 00:50
        Cpkg_unknow   Návštevník
        Ale vážne...tam nebol žiadny návod.. v googli skoro nič nenašlo (alebo som len moc leniví) Prosím poradte...v linuxe som úplni beginner
        • Re: Re: Re: inĹĄtalĂĄcia cpkg balĂ­kov 25.10.2006 | 00:51
          Cpkg_unknow   Návštevník
          P.S to kopírovanie nebolo zámerne, trhla mi opera ked som rýchlo dal "zastaviť" a niečo dopísať ale to už asi tam napísalo dvakrát
        • Re: Re: Re: inĹĄtalĂĄcia cpkg balĂ­kov 25.10.2006 | 01:40
          WlaSaTy   Návštevník
          zaujimave, hra bez navodu na instalaciu. nerobis si srandu?
          • Re: Re: Re: Re: inĹĄtalĂĄcia cpkg balĂ­kov 25.10.2006 | 13:16
            Cpkg_unknow   Návštevník
            Dobre...dostal si ma :DD Je to cedega, ktorú potrebujem installnuť... kedže je z torrentu tak k NEJ ASI ŽÁDNY NÁVOD NEBUDE !!!!! už mi helfnete?
            • Re: Re: Re: Re: Re: inĂ�ĹĄĂ�ďż˝talĂ& 25.10.2006 | 17:22
              WlaSaTy   Návštevník
              to mame podporovat warez? tym ze sa neplati vyvojarom za ich kvalitny produkt, trpia programatori. Ak nebudu mat na obzivu, tak sa zrusi dany produkt. A ty zrejme chces aby produkt co chces pouzit zanikol. jedine v com mozeme helfnut je aby si si pozrel navod ako stiahnut cedegu z cvs a prelozit/nainstalovat ju alebo aby si pouzil wine. popripade aby som nebol radikal, tak sa pozri na obsah daneho suboru "man file" a zariad sa podla toho ak chces aby cedega zanikla.
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: in�ť�Ä?ĹźË?talÄ 25.10.2006 | 17:27
                Cpkg_unknow   Návštevník
                hej...lenže tie CVS sú zrejme rpm balíky, ktoré na ubtuntu asi nepojdu... najlepšie by bol asi .sh súbor... P.S Cedega nezanikne, pretože je ešte vela ludí, čo sú za nu ochtoní zaplatiť
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: inĂ�ďż˝Ä&#65533 25.10.2006 | 22:28
                  WlaSaTy   Návštevník
                  ale ano, a teraz tu o vlkovi a siedmich kozliatkach. ak mas nainstalovane build-essential a cvs, tak ti to stiahne zdrojaky ktore si v pohode prelozis a nainstalujes. myslim ze toto vlakno uz prestava mat zmysel.