ASUS grafický driver

Sekcia: Hardware a Drivery 09.12.2006 | 16:50
martin   Návštevník
Mam notebook ASUS a graficku kartu integrovanu značky ASUS. Ako ju mam nainštalovať na tom zosranom ubunte.
    • Re: ASUS grafický driver 26.10.2006 | 00:46
      WlaSaTy   Návštevník
      ahoj, firma asus nerobi grafiky a ubuntu nie je zosrane. aka grafika je pouzita zistis pomocou manualu dodaneho k tomu zo.tebooku.
      • Re: Re: ASUS grafický driver 26.10.2006 | 01:34
        martin   Návštevník
        sorry za ten vyraz,ale ja len z linuxom začinam. takže grafiku mam SiS M760GX
        • Re: Re: Re: ASUS grafický driver 26.10.2006 | 01:46
          WlaSaTy   Návštevník
          to som nevedel ze ked niekto z niecim zacina tak je opravneny pouzivat nelichotive privlastky namiesto toho aby opisal problem.
        • Re: Re: Re: ASUS grafický driver 05.12.2006 | 16:32
          Kexo   Návštevník
          Uz si nasiel ten ovladac lebo ja sa tu s tym trapim asi tri hodiny poradte dakdo pleasie
          • Re: Re: Re: Re: ASUS grafický driver 05.12.2006 | 17:07
            ubukubu   Návštevník
            Ťažko radiť tam, kde nie sú žiadne informácie. Aká je to grafická karta (čo takto prečítať si aspoň manuál dodávaný s notebookom, alebo naozaj nevieš, čo si kúpil?) alebo aspoň aký je to notebook.
      • Re: Re: ASUS grafický driver 05.12.2006 | 18:59
        Pepo   Návštevník
        Ja vlastnim Asus Radeon 9200SE. takze asi vyraba, aj ked s cipom od Ati.
        • Re: Re: Re: ASUS grafický driver 08.12.2006 | 14:05
          bublifuk   Návštevník
          ja mam ASUS EN7600GT a a tiez to mam veeelmi tazko a labilne robehatelne...
    • Re: ASUS grafický driver 05.12.2006 | 17:08
      ubuntu   Návštevník
      Vykašli sa na zosrané ubuntu. Ja osobne nevidím dôvod, prečo strácať čas hľadaním rady pre ľudí, ktorí sa vyjadrujú takýmto úbohým spôsobom.
      • Re: Re: ASUS grafický driver 05.12.2006 | 18:01
        WlaSaTy   Návštevník
        keby nemal zinstalovanu graficku kartu, tak ani *buntu nezinstali. takze tu mame bud zle polozenu otazku (chce akceleraciu a nevie to povedat) alebo sa snazi o flame (k tomu nasvedcuju vulgarizmy). takze mame moznost, skusme sa cez to preniest ...
        • Re: Re: Re: ASUS grafický driver 09.12.2006 | 16:50
          noname   Návštevník
          skus nahodit Mandrivu live cd alebo nejake live cd co ma utomaticku detekciu... potom si opyses paramtre a pouzijes to v ubuntu ak ho tak silou mocou chces (je to celkom dobre distro.. takze neviem preco na nho nadavat)