Fedora Core - nejde wifi

Sekcia: Hardware a Drivery 01.04.2005 | 22:00
dewil9   Návštevník
Zdravim Mam problem s wifi pod Fedora Core 3.Sietovku mi najde v pohode.Nainstaloval som driver pre moju wifi kartu(ADMtek ADM 8211) a potom mi ju najde a nainstaluje.Ale nejde siet cez ked mam IP pridelene DHCP. Acces Point je Wline a vo winXP to ide v pohode.Potom som prisiel na to ze pre kartu je nastavene iba IPv6.pre sietovku je aj IPv4.Neviem ako pre wifi kartu pridat Ipv4. Ospravedlnujem se ze neviem presne nazvy programov v ktorych som to konfiguroval, ale teraz som v internet kaviarni a nepamatam si to. Neviete ako nastavit podporu pre IPv4?? Diky
    • Re: Fedora Core - nejde wifi 28.03.2005 | 22:07
      krtrko   Návštevník
      applications => system settings => network; tam daj nastavenia wi-fi karty a pozri ci nemas zaskrtnute "Enable IPv6 ..."
      • Re: Re: Fedora Core - nejde wifi 01.04.2005 | 16:26
        dewil9   Návštevník
        nemam to zaskrtnute.ale mne nejde DHCP.:-(
    • Re: Fedora Core - nejde wifi 01.04.2005 | 18:17
      Avatar chivas Ubuntu 9.04 64 bit  Používateľ
      mam rovnaky problem. Tiez mam kartu ADMtek a pouzivam distribuciu mandrake. Mne ta karta vobec nefunguje(pod linuxom) mohol by si mi napisat presny postup instalacie tvojho ovladaca. Dakujem
      • Re: Re: Fedora Core - nejde wifi 01.04.2005 | 22:00
        Pista   Návštevník
        No jo ludia. Dostavame sa k otazke, k comu je nam dobra prikazova riadka :). Ja vam poviem k comu: posli sem do fora vypis prikazu: "ifconfig -a" a potom "route" . Skusime sa k tomu dopracovat chladnou hlavou :D