Kos

Sekcia: Aplikácie & Desktop 12.12.2006 | 05:02
Avatar Kardi ubuntu  Používateľ
Prosim Vas,Ja som zaciatocnik a neviem si nahodit kos na plochu.Mohli by ste mi s tym poradit? Dakujem
    • Re: Kos 26.10.2006 | 15:15
      Avatar Frantisek Klabzuba Debian  Používateľ
      Ake graficke prostredie pouzias? Aku distribuciu?
      • Re: Re: Kos 27.10.2006 | 20:09
        rooter   Návštevník
        dvh, pouziva ubuntu ma to uvedene vpravo hore teraz k veci.. kos mas v pravom dolnom rohu obrazovky na paneli ked ho chces na pracovnej ploche: 1)otvor prikazovy riadok 2)zadaj gconf-editor 3)otvori sa ti editor konfiguracie (nezatvaraj prikazovy riadok) 4)v editori konfiguracie chod do /apps/nautilus/desktop 5)zaskrtni vsetky veci co chces mat na prac.ploche (kos je treti)
        • Re: Re: Re: Kos 11.12.2006 | 13:08
          Peto   Návštevník
          Mam to vsetko spravene tak, ako je v tomto prispevku. Uz som to urobil hned ako som naistaloval Ubuntu a fungovalo to doteraz, ale asi pred tyzdnou kos zmizol a uz ho neviem najst. Nevypisuje ziadnu chybu. Neviem, kde je.
          • Re: Re: Re: Re: Kos 12.12.2006 | 05:02
            Avatar Lucas Lommer Debian stable, LinuxMint, Foresight  Používateľ
            Nemas mensi rozliseni. nez si mel driv? Kos se obcas schova mimo obrazovku (mas-li ho vpravo dole a kdyz snizis rozliseni) a nikde o tom neni zadne info. Na panel jde kos pridat? Dostanes se z Nautila na URI trash: (zadej v nautilu cestu trash:)? Co ho v gconfu odebrat a znovu na plochu pridat?
            -- Buduj vláčky, posílíš mír!