Windows media player

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.11.2006 | 18:20
stando   Návštevník
Zdravim, neviete niekto ako rozbehat stream v Linuxe urceny pre Windows Media Player? Napriklad markiza.sk, joj.sk maju vysielanie len pre windows media player. Ciastocne ide TA3, ale tie to nie je ziadna slava...:) jedine asi len CT24 ide aj v real player-e (http://ct1streaming.visual.cz/) vdaka
    • Re: Windows media player 30.10.2006 | 23:37
      migrena   Návštevník
      ake mas distro?
      • Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 01:37
        stando   Návštevník
        fc5
    • Re: Windows media player 01.11.2006 | 01:29
      Avatar Nathan <!--  Používateľ
      http://mplayerplug-in.sourceforge.net/
      <!--
      • Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 01:38
        stando   Návštevník
        uff, mplayer vie prehravat windows media live stream? sa mi nezda, ale mozno sa mylim...
        • Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 04:42
          darkstar   Návštevník
          ak z tych stranok vydolujes link .../file.asx tak by malo fungovat mplayer -playlist .../file.asx
          • Re: Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 10:23
            laurel   Návštevník
            Do firefoxu si stiahni extension (rozsirenie) MediaPlayerConnectivity http://www.mozilla.sk/rozsirenia/mediaplayerconnectivity/ Mne cez toto funguje vo firefoxe aj markiza aj joj.CT24 je najkrajsie cez realplayer. Do nastavenia MediaPlayerConnectivity daj do parametrov -quiet %f lebo inak ti bude pri prehravani zaplnovat subor .xsession-errors
            • Re: Re: Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 16:21
              stando   Návštevník
              takze:
              stiahol som to rozsirenie do firefox-u, ale nejde. Nevie prehrat wvx.(ak spravne googlim, tak je to nejaky typ playlist-u)
              podarilo sa mi iba doinstalovat mozplugger do "Mozilla 1.7.13" - nie firefox. ten sa spojil s mplayer, ale obraz sekal - strasne. Kazde 2 sekundy vyrovnaval pamat. Jedine co som z neho dostal bolo URL na wmv - teda precital aspon ten playlist. Tento wmv subor som uz spustil cez mplayer - obraz je vsak velmi zly. S windows sa to neda porovnat...
              Teda dalsia otazka: neviete ako zlepsit akukolvek cast mojho postupu? :)) hlavne ten obraz by to chcelo lepsi...
              budem vdacni za akekolvek rady...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 17:52
              stando   Návštevník
              ja som z toho blazon...:)
              skus pustit stream v kaffeine player. Markiza v nej podla mna ide ovala krajsie(napr. vobec neseka). Tak isto pekne v Totem Movie player. Zato ta3 ide pekne v mplayer-i. V kaffeine a toteme sa neda citat ani ten text co dole bezi. Zato mplayer to ukazuje pekne.(dal by som screenshot, ale mplayer sa mi nedari odfotit).
              Fakt neviem ako je to mozne, ale na TA3 je ten rozdiel markantny.
              By som hadal, ze kodeky budu pouzivat tie iste....mozno nejake funkcie na vyhladzovanie obrazu, alebo co...^^
              • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 17:55
                Avatar uid0 Debian  Používateľ
                spusti mplayer -vo x11 a mozes strielat :)
                Debian. apt-get into it…
                • Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Windows media player 01.11.2006 | 18:20
                  stando   Návštevník
                  yo, vdaka :) ale je to zbytocne(sa mi nehce :). Fakt je, ze pri ta3 to ide pekne len v mplayer-i. :) joj ide hadam najlepsie...ceske stanice som neskusal....