Migrovanie z Kubuntu na Fedora Core 6

Sekcia: Aplikácie & Desktop 01.11.2006 | 19:07
Avatar Thead Kubunutu//uvazujem o Fedore  Používateľ
Cafte uvazujem o migracii z terajsieho kubunuta (dapper drake) na Fedora Core 6 moja situacia je nasledovna: 15GB WinXp 150GB data(ntfs) 18GB Kubuntu a cca 850MB SWAP (+grub chcel by som to tak ze by sa sformatovala ta ext3 cast a tam by sa instalovala fedora a swap by si preformatovala ale zostal by fyzicky tam kde je. V drhom kroku mi v instalacke >> Installation reques partitioning of your hard drive by default a partitioning layout is choose which is peasonable for most users. You can either choose to use this or craate your own. remove linux partitions on selected drives and create a default layout remove all partitions on selected drives and create a default layout use free space on selected drives and create default layout create custom layout [,/] hda 194474 MB Maxtor 6L200P0 1 + advanced storage configuration []Review and modify partitioning layout 1a How would you like to modify your drive configuration? (o) Add iSCSI target () desible dmraid deveice X cancel + add drive po kliknut na advanced stra.. sa to pyta >>1a (o) je zaznacene a [,/] je sipka
    • Re: Migrovanie z Kubuntu na Fedora Core 6 01.11.2006 | 18:22
      123   Návštevník
      no a kde je problem? ved zrus tu ext3 particiu aj swap a vytvor ich znova
      • Re: Re: Migrovanie z Kubuntu na Fedora Core 6 01.11.2006 | 18:24
        Avatar Thead Kubunutu//uvazujem o Fedore  Používateľ
        http://www.linuxsoft.cz/img2/fc6/07.png konkretne som myslel tento krok, myslim ze mam dat nech to odstrani vsetky linuxacke oddieli na disku cize ten kubuntacky alebo lepsie by bolo keby som si mohol vybrat tu cast kde je kubuntu a tu preformatovat.
        • Re: Re: Re: Migrovanie z Kubuntu na Fedora Core 6 01.11.2006 | 18:28
          Avatar Thead Kubunutu//uvazujem o Fedore  Používateľ
          sorry za dvojity prispevok ale konkretnejsie sa potrebuje dostat na http://www.linuxsoft.cz/img2/fc6/08.png a tam dat to formatovanie ext3 no ale niekde som cital ze fedora potrebuje 1.5 nasobok ramky ako swap no ja mam ramky 1GB a terajsi swap 874MB
          • Re: Re: Re: Re: Migrovanie z Kubuntu na Fedora Cor 01.11.2006 | 18:52
            WlaSaTy   Návštevník
            :niekde som cital ze fedora potrebuje 1.5 nasobok ramky ako swap no ja mam ramky 1GB a terajsi swap 874MB mozes mi povedat kde? toto platilo pred desiatimi rokmi, sa divim ze tuto zombie informaciu ludia este stale vytahuju.
          • Re: Re: Re: Re: Migrovanie z Kubuntu na Fedora Cor 01.11.2006 | 19:07
            123   Návštevník
            vyber si tu poslednu moznost create custom layout a oznac ext3 ako / a daj ho formatovat a podobne to sprav so swapom