UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM

Sekcia: Hardware a Drivery 03.11.2006 | 00:48
CVB   Návštevník
AK som v minulosti potreboval radu, tak stacilo napisat do tohto fora a za 5 min bolo po probleme. Dnes je tu akosi mrtvo. Prosim poradte niekto s mojimi 2 problemami, ktore su uvedene hnet pod tymto zbytocnym prispevkom.............................
    • Re: UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM 02.11.2006 | 22:41
      david   Návštevník
      je to preto ze vacsina otazok uz bola zodpovedana, vid historiu tohto fora, a nie kazdemu sa chce opakovat tie iste odpovede dookola. :) myslim si ze niektori z vas/nas sa citia mozno aj hlupo ako by si ich odpovede nikto nevazil ked musia odpovedat aj niekolko krat na rovnaku otazku...
      • Re: Re: UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM 02.11.2006 | 23:11
        Juraj   Návštevník
        "je to preto ze vacsina otazok uz bola zodpovedana" To bol vyrok jedneho cloveka, ktory uz zomrel velmi davno... Ak by sa dnes zobudil, zistil by, ako hlboko sa mylil ;)
        • Re: Re: Re: UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM 02.11.2006 | 23:17
          Juraj   Návštevník
          Teda tie iste otazky v inom casovom horizonte nie su tie iste otazky. Cas je totiz entitou, ktora meni kvalitu entit otazka - odpoved...
          • Re: Re: Re: Re: UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM 02.11.2006 | 23:27
            david   Návštevník
            ja som to myslel samozrejme obrazne, lenze vacsina spravnych odpovedi z minulosti vie pomoct vyriesit otazky pritomnosti...
            • Re: Re: Re: Re: Re: UZ TO NIEJE TAKE AKO PREDTYM 03.11.2006 | 00:48
              WlaSaTy   Návštevník
              je pravda ze s vyvojom prostriedkov nastavaju nove moznosti a s nimi nove otazky pricom stare otazky nachadzaju automatiku odpoved v odstraneni prvotnej priciny problemu ale ajtak sa da vecsina beznych otazok zodpovedat uz raz zodpovedanym. Shakespeare has given us the age-old question: "To be or not to be ?" Computer science has given us the answer: "FF". 0x2B | ~0x2B == 0xFF